999 rezultate për

atleticos

Sevilla "hesht" Wanda Metropolitanon, kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në La Liga po luhet në Wanda Metropolitano mes Atletico Madridit dhe Sevillas.
Humbja ndaj Atleticos, Van Dijk ankohet për taktikat: Kështu luhet futbolli spanjoll Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka folur pas humbjes ndaj Atleticos së Madridit në ndeshjen e parë e vlef
Ylli i Atleticos: I heshtëm kritikët Saul ishte heroi i Atleticos nw ndeshjen e mbrwmshme pwrballw Liverpoolit me golin shwnuar qw nw minutwn e 4'. Goli
Atletico në krizë, lojtarët i blejnë biletat tifozëve Atletico Madridi është duke kaluar një periudhë të vështirë, ndoshta më të vështirin nga periudha kur drejtimin e klubit
Duket e pabesueshme, Benzema golin e parë ndaj Atleticos në "Bernabeu" Karim Benzema ka shënuar golin e parë ndaj Atletico Madridit në "Santiago Bernabeu". Sulmuesi i Real Madridit nuk kis
PSG-ja nuk bën kompromis pë Cavanin, Atleticos nuk i mbeten dhe shumë kohë PSG vazhdon të refuzojë afertat e Atleticos për Edison Cavanin pasi ato nuk janë aty ku dëshiron klubi parisien. Ofer
Mungesa në mesfushë, United "piketon" yllin e Atleticos "Djajtë e Kuq" ia kanë vënë syrin mesfushorit defenziv, Marcos Llorente, i cili është i pakënaqur në Atletico Madrid
Tuchel e lë jasht, Cavani akoma edhe më afër Atleticos Cavani nuk është ftuar për ndeshjen që PSG do ta zhvillojë me Lorient Edinson Cavani është gjithnjë e më afër Atletic
Presidenti i Atleticos zbarkon në Francë për këtë lojtar Edinson Cavani është shënjestra kryesore e Atleticos këtë dritare transferimi, kështu që Gil Marin do të takohet me traj
Befason ylli i Atleticos: Isha i lumtur te Benfica, dua të kthehem Ylli i Atletico Madridit, Joao Felix, ka zbuluar se ishte shumë i lumtur te Benfica dhe se një ditë pretendon të riktheh
Nuk po gjenë hapësira te PSG, Cavani në planet e Atleticos "Los Colchoneros" janë në kërkim të një sulmuesi të madh për sezonin e ardhshëm Atletico Madridi është në kërkim të n
Simeone: E merituam kualifikim Diego Pablo Simeone ishte i kënaqur pas fitores së Atleticos ndaj Lokomotivës së Moskës. Në fjalën e tij, strategu argje
Juventus triumfon ndaj Atleticos me një supergol të Dybalas (VIDEO) Juventus ka fituar 1-0 ndaj Atletico Madrid falë supergolit të Paulo Dybalas i cili realizoi me anë të një goditje dënim
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann Dy klubet spanjolle – Barcelona dhe Atletico Madrid – kanë arritur marrëveshje për t’i dhënë fund konfliktit të nisur pa
Çfarë ka humbur Joao Felix (VIDEO) Ende nuk është zhbllokuar rezultati në derbin ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të n
Pas barazimit ndaj Atleticos, reagon publikisht (FOTO LAJM) Juventusi dështoi të fitojë kundër Atleticos ditën e djeshme, edhe pse ishte në avantazhin e dy golave. Pas pjesës së
Sarri tregon ku gaboi Juventusi ndaj Atleticos Mauricio Sarri shpreh keqardhjen që doli vetëm me 1 pikë nga transferta me Atleticon e Madridit. Edhe pse pranon se J
ZYRTARE: Pjaniç ja del për Atleticon, Costa qëndron në infermieri Pjanic është rikuperuar dhe do të luajë kundër Atleticos, por jo edhe Costa. Të mërkurën, nga ora 21:00, skuadrat që
Zbardhet shkaku që bllokoi transferimin e Correas te Milani Milani e mbylli merkaton me afrimin e kroatit Ante Rebic, i cili nënshkroi vetëm disa orë para gongut final, por kuqezin
Milani arrin marrëveshjen me yllin e Atleticos Milani nuk di të ndalet në merkato. "La Gezzetta dello Sport", bën të ditur se kuqezinjte jane pranë marrëveshjes me Ang