479 rezultate për

atletico

Atletico nuk fiton, por kualifikohet (VIDEO) Atletico Madridit nuk e fiton ndeshjen e kthimit nė Copa del Rey pėrballė Hospitalet por gjithsesi arrin tė kualifikohet
Atletico mundet pas 27 takimesh (VIDEO) Atletico e Madridit ka pėsuar humbje nga Villareal nė Vicente Calderon pas 27 ndeshjeve qė nuk humbiste nė terren tė vet
Getafe ndal Barcelonėn (VIDEO) Ekipi i vogėl i Madridit Getafe i ka bėrė njė nder tė madh dy ekipeve tė mėdha tė kryeqytetit spanjoll, Real dhe Atletic
Inter, 3 pėrforcime me kosto zero (FOTO LAJM) Roberto Mancini ėshtė nė pritje tė disa pėrforcimeve nė mėnyrė qė nė fund tė sezonit tė tentojė vendin e tretė. Sipas as
Tre emra pėr sulmin e Atletico Madrid (FOTO LAJM) Torres, Shaqiri ose Podolski. Njėri prej tė treve do tė pėrfundojė te Atletico Madrid nė merkaton e janarit pasi Diego S
"Biskota" nė Juve-Atletico, plas ironia nė web (FOTO LAJM) Plas ironia nė rrjetet sociale pas barazimit 0-0 mes Juventusit dhe Atletico Madrid nė ndeshjen e fundit nė fazėn e grup
Shaqiri te Atletico, Cerci te Inter? Inter vazhdon tė mendojė pėr Alessio Cercin pėr merkaton e janarit. Sipas asaj qė shkruan "TuttoSport", ky operacion mun
Kualifikohen Juventusi dhe Atletico Madridi Juventusi dhe Atletico Madridi kanė barazuar pa gola nė ndeshjen e zhvilluar sonte nė Ligėn e Kampionėve, duke siguruar
Casillas: Bayerni dhe Atletico, rivalėt kryesorė nė Champions Triumfi i rradhės pėr Real Madrid nė Champions League mund tė rrezikohet vetėm nga Bayern Munchen dhe Atletico Madrid. K
Frikė te Atletico, avioni zhduket nga radarėt Nė prag tė ndeshjes me Juventusin, qė do tė luhet nė "Juventus Stadium" mbrėmjen e sotme, futbollistėt i Atletico Madrid
Juve-Atletico, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) "Ėshtė ndeshja mė e rėndėsishme e vitit", ėshtė shprehur Marchisio, "Ėshtė fondamentale tėm arrijmė nė fazėn tjetėr", sh
Allegri: Kemi forcė pėr t'a mposhtur Atleticon Massimiliano Allegri ėshtė prononcuar nė njė konferencėn pėr shtyp pėr ndeshjen e ndesėrme me Atletico Madridin. Nė k
Atletico e ka tė lehtė ndaj Elches (VIDEO) Atletico Madrid vazhdon me fitore. "Viktima" e rradhės pėr skuadrėn e Diego Simeones ka qėnė Elche. Ndeshja, e vlefshme
Allegri: Fiorentina, pastaj Atletico Madrid Fitorja e vuajtur nė derbin me Torinon tashmė ėshtė lėnė pas sepse Juventusi ka nė prag njė tjetėr ndeshje shumė tė vėsh
Inter, Mancini nė Madrid pėr Cercin Alessio Cerci i afrohet Interit. Sipas asaj qė shkruan sot "Corriere dello Sport", Roberto Mancini ka kontaktuar me sulm
Atletico dėnon ultrasit: Pėrjetė jashtė stadiumit Atletico Madrid ka pėrjashtuar grupimin e tifozėve tė vet ultras pas vdekjes sė njė tifozi tė Deportivo La Corunas nė pė
Sherr masiv mes tė rinjve nė futbollin spanjoll (VIDEO) Njė sherr masiv ka ndodhur mes tė rinjve nė ndeshjen e tė rinjve UD La Mosca-Churriana nė futbollin spanjoll. Mediat
Atletico mposht Deportivon dhe "kėrcėnon" Barēėn (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar nė ndeshjen e javės sė 13 tė Primera Division. "Los Colchoneros" mposhtėn 2-0 Deportivo La Cor
Pėrplasje para Atletico-Deportivo, tifozi nė vdekje klinike (FOTO LAJM) Dhuna zbarkon nė futbollin spanjoll. Pėrpara ndeshjes mes Atletico Madrid dhe Deportivo La Coruna, njė 30 vjeēar ka marr
Fitojnė Juve dhe Atletico (VIDEO) Juventusi ėshtė fitues i pėrballjes sė sotme me Malmon nė Grupin A. Me kėtė fitore me rezultat 2-0, janė shtuar gjasat e
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.