999 rezultate për

atletet

Dy atletët vdesin gjatë maratonës Dy vrapues janë rrëzuar dhe vdiqn pak momente pasi vijës së gjysmë-finisht në maratonë. Njëri nga atletët, burrë rret
Urdhër nga Rama: Socialistët të gjithë po veshin atlete (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është kryeministri me stilin më të veçantë të veshjes që ka pasur Shqipëria. Ai do të mbahet m
Rikthehen atletet më trendy të viteve '90, cili model po pëlqehet më shumë (FOTO LAJM) Grupi Spice Girls bën revolucion tek adoleshentët përgjatë fundit të viteve '90 jo vetëm me këngët, por edhe me veshjen
Theu sërish rregullat, atletet e Ramës bëhen virale (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare. Kryeministr
Rama si Kim Jong Un, Gentian Zenelaj ka dy fjalë për kryeministrin Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimor. Si gjithmonë kryeministri
Shikoni se çfarë shkruhej në atletet e Ronaldos në ndeshjen kundër Uruguajit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka diçka të shkruar në atletet e tij dhe kjo është fotografuar nga mediat. Ka qenë momenti kur Ron
Ka një truk të lehtë që i bën atletet sërish të bardha Ju nevojiten vetëm dy përbërës, ndërkaq truku ka sukses edhe te këpucët e pëlhurës dhe të lëkurës. Atletet e bardha j
Të bardha “akull”, si t’i pastrojmë atletet tona të preferuara Atletet e bardha, janë të bukura vetëm kur qëndrojnë të bardha, por kjo nuk mund të ndodhë duke patur parasysh rrugët ku
Të preferuarat e të gjithëve, si të mbajmë pastër atletet e bardha Atletet e bardha, janë të bukura vetëm kur qëndrojnë të bardha, por kjo nuk mund të ndodhë duke patur parasysh rrugët ku
Si t’i lani atletet në rrobalarëse pa rrezikuar? Të gjithë ne të cilët mbathim atlete e dimë se sa janë të rehatshme, të lehta dhe të këndshme për t’u bartur, mirëpo kem
Truk për t’i bërë atletet sërish të bardha Ju nevojiten vetëm dy përbërës, ndërkaq truku ka sukses edhe te këpucët e pëlhurës dhe të lëkurës. Atletet e bardha j
Kur atletët dhe tifozët e sportit luftuan kundër motit! (FOTO LAJM) Lojërat Olimpike në Pyeongchang ishin një nga lojërat më të ftohta gjatë viteve të fundit. Moti shkaktoi që zyrtarët
I duam të gjithë, si t’i mbajmë pastër atletet e bardha Atletet e bardha, janë të bukura vetëm kur qëndrojnë të bardha, por kjo nuk mund të ndodhë duke patur parasysh rrugët ku
Atletet më të shtrenjta të momentit, VIP-at shqiptarë që u fiksuan pas tyre (FOTO LAJM) Janë në fakt një nga aksesorët më të përdorur dhe më trendi kudo në botë. Edhe pse janë goxha të shtrenjta, të paktën
Si të lidhni atletet për dy sekonda (VIDEO) Lidhja e këpucëve nuk merr edhe shumë kohë, por pse të mos përdoret një teknikë shumë më e lehtë. Megjithëse, shumë n
Këmbë mbi këmbë në tavolinë, veprimi i pazakontë i një kryeministri (VIDEO) Kryeministri Edi Rama padyshim që është një ndër kryeministrat më të komentuar që ka pasur Shqipëria, si në median venda
Rama i emocionuar: Merkel më bëri komplimenta për atletet e bardha I ftuar në “Provokacija” të gazetarit Mustafa Nano në ABC Neës Rama ka folur për herë të parë për marrëdhënien me kancel
Si t’i pastroni këpucët dhe atletet e bardha? Por megjithatë ne e dimë se sa vështirë është t’i mbajmë ato të pastra dhe të bardha, andaj shpesh edhe hezitojmë që t’i
"Shkrijnë akujt" në Olimpiadën e Dimrit, kjo është selfie më e komentuar (FOTO LAJM) Para se të hynin në stadiumin olimpik dhe të marshonin nën një flamur të unifikuar në ceremoninë e hapjes së Olimpiadës
Atletet e famshme të Ramës, media e huaj e zgjedh personazhin e vitit Kryeministri Edi Rama gjithmonë është njohur për stilin e vecantë dhe kontravers për sa i përket veshjes dhe sjelljes së