999 rezultate për

atlete

Arsyeja e mundimshme e Lamela, kishte 2 atlete të ndryshme përballë Chelsea (VIDEO) Erik Lamela ishte heroi i Tottenhamit në përballjen ndaj Chelseat në Carabao Cup. The Blues kaluan në epërsi me anë t
5 truke si të pastroni atletet e bardha në kushte shtëpie Atletet e bardha, janë të bukura vetëm kur qëndrojnë të bardha, por kjo nuk mund të ndodhë duke patur parasysh rrugët ku
U frymëzua nga Rama? Politikania e njohur nis fushatën me atlete (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka tërhequr gjithmonë vëmendjen jo vetëm me karizmën e tij, por edhe me stilin e veshjes. Nuk ka n
Atletet e kësaj vere që mund t'i vishni me cfarë të doni (FOTO LAJM) Atletet do të vazhdojnë te mbeten mjaft të preferuara këtë verë. Përvecse të bukura e me përdorim të gjerë, ato janë dhe
6 hile për t'i mbajtur "xixë" atletet e bardha në verë Me rritjen e temperaturave, mund të heqim dorë nga ç'do gjë që na bën të djerësisim, por jo nga atletet. Veçanërisht, at
Bëjini atletet e bardha si të reja me vetëm një përbërës që kushton më pak se 2 euro Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për t’i mbajtur atletet e bardha të duken “si të reja”, atëherë ne kemi një zgjidhje.
Atletet e kësaj vere që mund t'i vishni me cfarë të doni (FOTO LAJM) Atletet do të vazhdojnë te mbeten mjaft të preferuara këtë verë. Përvecse të bukura e me përdorim të gjerë, ato janë dhe
6 hile për t'i mbajtur "xixë" atletet e bardha në verë Me rritjen e temperaturave, mund të heqim dorë nga ç'do gjë që na bën të djerësisim, por jo nga atletet. Veçanërisht, at
Si t'i kombinojmë atletet me veshje festive (FOTO LAJM) Dashuria për takat është krejt ndryshe nga ajo që kemi për atletet. Këto të fundit, nuk ka asgjë që i zëvendëson, por sh
Koronavirusi dyshohet se u përhap në Olimpiadën Ushtarake të Wuhanit në tetor, ishin edhe atletët nga Shqipëria Mediat italiane ngrenë dyshimet se dhjetëra sportistë që morën pjesë në Olimpiadën Ushtarake të zhvilluar në tetor të vi
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
TOKIO 2020/ Japonia insiston se do të zhvillohen, atletët fillojnë bojkotin Lojërat Olimpike 2020, të planifkuara të mbahen në Tokio, duket se nuk do të shkojnë sipas planit. Pandemia Covid19 k
Atletet e bardha që ju duhen këtë pranverë (FOTO LAJM) Të thjeshta, të rehatshme dhe lehtësisht të kombinueshme- atletet e bardha s'kanë nevojë për kombinim! Shkojnë me çdo gj
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM) Kate Middleton, një entuziaste e sportit, iu bashkua një grupi atletësh të rinj për të marrë pjesë në disa aktivitete në
Kate Middleton siç nuk e keni parë ndonjëherë, ushtrohet para kamerave me tuta dhe atlete (VIDEO) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka teguar aftësitë e saja sportive në SportAid, në Londër. 38-vjeçarja garoi me
Një atlete në fytyrë, vetëm Chris Brown mund ta bënte një tatuazh të tillë (FOTO LAJM) Chris Brown tashmë është i mbuluar me tatuazhe, por këngëtari i njohur vendosi dje të bëjë një tjetër. Dhe tatuazhi më i
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
Rusia apelon vendimin e WADA-s për përjashtimin nga Lojrat Olimpike Agjensia e antidopingut të Rusisë, Rusada lajmëroi se do të apelojë vendimin e WADA-s, agjensisë ndërkombëtare të doping
Kërkohet ndryshimi i vendimit për pezullimin e Rusisë Rusia është pezulluar për katër vjet nga të gjitha ngjarjet e mëdha sportive nga Agjencia Botërore Anti-Doping. Kjo nënk
"I llastuar", bebushi i Fatmës dhe Alfios merr dhurata para se të lind (FOTO LAJM) Ai do dhe pak javë deri sa të vijë në jetë, por vogëlushi i Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit ka marrë dhuratat e para