999 rezultate për

atje

Cila është simptoma më e zakonshme e njerëzve të prekur nga COVID-19 Njohja e simptomave kryesore të koronavirusit ka qenë thelbësore për të gjetur një trajtim mjekësor për pandeminë. Në
Dede në prag të duelit ndaj Bylisit: Na duhet patjetër fitorja Trajneri i Tiranës, Nevil Dede ka folur në prag të sfidës kundër Bylisit. Gjatë një prononcimi për mediat, Dede e vle
Kryetari i partisë serbe: Ushtria jonë të futet patjetër në Kosovë! Kryetari i Partisë Radikale Serbe (SRS), Vojislav Sheshel kërkon që ushtria serbe të futet në Kosovë. Duke folur për nda
Pirlo optimist: Mbaroi koha e përshtatjes, tani ka vetëm finale! Ja çfarë dua të shoh te djemtë! Kohë kampionatesh! Pasi kombëtaret kanë përdunduar ciklin e tyre të ndeshjeve, tani është koha e turit të forcës. Tra
Shorti do të hidhet në 7 dhjetor, përcaktohet vazo e Shqipërisë për kualifikueset e Botërorit (FOTO LAJM) Pasi është mbyllur Liga e Kombeve dhe janë njohur fituesit e grupeve, tashmë është gati që të fillojnë edhe takimet e vl
3 ushqime që duhet të hani gjatë periodave dhe 3 që duhet të shmangi me patjetër Nevojat ushqyese të grave ndryshojnë gjatë gjithë ciklit menstrual, dhe luhatja e hormoneve nuk është arsyeja e vetme pë
Shqipëria sonte ndaj Kazakistanit ka "detyrim" fitoren Shqipëria para provës së të vërtetës. Në orën 18:00, në “Air Albania”, kuqezinjtë e Edy Rejas do të përballën me Kazakis
Dinamo e madhe, blutë tashmë janë një realitet mes pretendentëve pas një dekade vujatjesh Dinamo e madhe rikthehet në Ballsh, shokon Bylisin në “Adush Muça”. Festa te Dinamo ka nisur që nga moment i golit t
Flet i infektuari me COVID-19: Ju tregoj çfarë ndodh tek Spitali Infektiv (VIDEO) Ambulanca që presin në radhë, disa nga urgjenca e Tiranës, të tjera nga spitalet e rretheve, madje edhe nga spitalet pri
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
CR7 ka një kërkesë ndaj klubit, do patjetër yllin argjentinas në Torino Cristiano Ronaldo do Angel Di Maria-n tek Juventus. Sipas zërave të fundit të merkatos, CR7 duket se i ka kërkuar kl
"Ka ndihmuar familjen time", Lei Kraja zbulon kujt ja dha votën në Amerikë (FOTO LAJM) Në emisionin e sotëm në Ftesë në 5, në Top Channel, u diskutua tema më në zë e momentit “Zgjedhjet presidenciale në Amer
Ngrohtë dhe me stil, 7 veshje që ju duhen patjetër këtë dimër (FOTO LAJM) Siç e keni vënë re, temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm dhe të gjithë kemi filluar të mendojmë për gardërobën e d
Te Napoli kanë besim se Gattuso do ta rinovojë kontratën Bashkëpunimi midis Gennaro Gattuso dhe Napoli mund të vazhdojë. Të tretët në Serie A dy pikë pas Milanit, skuadra napoli
Rama e kthen në "inat" hallin e naftëtarëve: Kjo qeveri nuk bisedon me presione Kryeministri Edi Rama ka komnetuar nga Kuvendi grevën e naftëtareve, duke mos hequr dorë nga e vetja. Rama tha se ai
Mitsotakis: Zgjerimi me 12 milje i Greqisë, e drejtë e patjetërsueshme Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka folur në parlamentin e vendit të tij ne lidhje me dërgimin në Gjykatën e
Nëse vuani nga celuliti shmangni patjetër këto ushqime Celuliti ndodh kur indet në shtresën e lëkurës dobësohen dhe lejojnë formimin e depozitave dhjamore shumë pranë sipërfaq
Erdhi vjeshta, këto veshje duhen me patjetër në dollapin tuaj Xhinset “mom” Fjala është për ato xhinset e rehatshme që mund t’i veshësh kudo. Ngjyra apo modeli nuk është kriter, e
Ish-ministrja tregon si u infektua me COVID-19: Humba shijen dhe nuhatjen Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka rrëfyer se e ka kaluar COVId-19. Gjosha pohoi se fatmirësisht e ka kalua
Ju lodhen sytë? Ja ç'duhet të bëni patjetër për shëndetin e tyre Shikimi është një proces shumë i rëndësishëm që kërkon të paktën 50% të funksioneve të trurit. Shikimi vështirësohet dhe