999 rezultate për

atje

Zbardhet dëshmia e Bledar Toçit: Pse isha tek shtëpia e Marsida Qatjës, si ndodhi ngjarja Është zbardhur dëshmia e policit Bledar Toçi, i cili qëlloi duke e vrarë në vend Dritan Hoxhollin në orët e para të ditë
U përmend nga Berisha, kush është burri i Marsidës, molla e sherrit që tronditi Kavajën Dëshmia e Marsida Qatjës, të resë, në shtëpinë e së cilës ndodhi sherri duke sjellë një të vrarë dhe një të plagosur ka
Wilder e konfirmon rimeçin me Fury Deontay Wilder ka këmbëngulur se gatishmëria e tij për ta pranuar rimeçet me Luis Ortiz dhe me Tyson Fury është një përp
Werder Bremen nis bisedimet me Rashicën për zgjatjen e kontratës Milot Rashica ishte vendimtar për Werder Bremenin pas rikthimit nga dëmtimi, pasi shënoi ndaj Dortmundit, duke i dhënë n
20 vite burg pa asnjë faj, rrëfimi i Zgurit: Fëmijët i gjeta të martuar, shkaku ishte motra ime (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Vasil Zgurit, në Voskopojë, hijet e së shkuarës kanë mbërthyer çdo skaj. Prej dekadash, ai dhe zonja e tij
Pantallona komplet transaperente, Tayna fshin menjëherë pas publikimit foton (FOTO LAJM) Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxheri i reperes tha se ajo ndo
Rrëfehet nëna e 4 fëmijëve e kthyer nga Siria në Kosovë Që nga fillimi i luftës në Siri, qindra shqiptarë të Kosovës, në mesin e të cilëve edhe gra e fëmije kishin shkuar atje
Komisioni Hetimor: Shtyhet me 2 muaj afati për punimet Me 7 vota pro dhe 2 kundër, Komisioni Hetimor miratuar kërkesën për zgjatjen me dy muaj të Komisionit Hetimor. Kjo kërke
Për pushime në SHBA, kush është këngëtari shqiptar që shoqëron Taynën? (FOTO LAJM) Për këngëtaren e njohur Tayna kjo verë ka qenë e mbushur me koncerte dhe projekte të vazhdueshme muzikore. Prej disa dit
KOSOVA NUK LESHON/ Muriqi i pret penalltinë Kane-t, ai nuk u beson syve (VIDEO) Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatj
Prek të gjitha familjet: Një tjetër PiPiPi në horizont? Një procedurë prokurimi e hapur së fundmi për shprehje interesi ka nxjerrë në pah objektivin e Operatorit të Shpërndarje
10 trendet e këpucëve që duhet t’i provojmë patjetër këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Para se t’ju themi disa nga trendet më të mëdha të këpucëve për vjeshtën e vitit 2019, po ju paralajmërojmë: Kemi lajme
Plazhi drejt fundit, 7 qytetet e Evropës që duhet ti vizitoni me patjetër në vjeshtë Të vizitoni Evropën gjatë stinës së vjeshtës do të thotë më pak turistë e çmime më të ulta. Këto janë 7 rekomandimet
Çizmet e gjata që duhet të jenë me patjetër në garderobën tuaj këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Çizmet e gjata, veçanërisht ato të larta deri te kofshët janë shumë në modë. Këto lloj çizmet janë ato që të dallojnë ng
"Vëm bast" se Bella e Beatrixt ka patur një ditëlindje më të mirë se tuajën (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj prej tre vitesh e quan veten "mami" të një qenushje të vogël të cilën e ka quajtur Bella. Ditën e sot
7 librat që duhet ti lexoj me patjetër një mashkull Interneti të ofron pafund informacion dhe lehtësi për të gjetur artikuj mbi librat. Por, interneti nuk mund ta zëvendëso
Gigi Hadid fëlliq ishullin e famshëm Grek: Nuk kthehem më kurrë atje (FOTO LAJM) Gigi Hadid u kthye në viktim të një grabitje taksa kalonte pushimet në ishullin e famshëm Grek, Mykonos. Nuk është he
Ishulli i "fshehtë", aty ky të rinjtë po bëjnë çka nuk lejohet (FOTO LAJM) Zannone është një ishull i veçantë në territorin italian. Dallohet për ujërat e kristalta, qiellin blu e peizazhin e thy
Humbi vëllain dhe babain, vajza shpërthen në vaj: S’mundem as të të vendos një lule (FOTO LAJM) Si sot dy vite më parë, një ngjarje e rëndë tronditi Velipojën. Babë e bir mbetën të vrarë në një restorant në Velipojë
Provokon politikani serb: Kosova nuk është shtet, atje shkojmë pa pasaporta Kryetari i ashtuquajturës Komision Parlamentar për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar sot se qy