999 rezultate për

atit

Përfaqëson një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri, deputetja "shkëlqen" me çantë 2000 euro Një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri është zona e Matit, e harruar nga politikanët e saj dhe investimet e qeverisë.
Melissa Satta harron historitë e zjarrta të shtratit, ndahet nga Kevin Prince Boateng “Bënim seks 10 herë në ditë! Ishte si një tornada”, deklaronte, Melisa Sata në një prononcim të dhënë disa kohë më parë,
Duka: Qëllimi i bojkotit u arrit, fillimi i kampionatit domosdoshmëri Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili ishte i pranishëm në mbledhje e Ligës Profesioniste t
Vetëhidhet nga kati i 7 i pallatit, vdes në vend 40 vjeçarja Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një grua 40 vjeçare ka vendosur t’i japë fund jetës
Ana ia thotë troç Beratit: Ti je gay zemra ime Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berati, kishte shprehur të gjithë mbështetjen e tij për Shqipen. Teksa kisht
Basha i tregon Ramës 4 hapat emergjente që duhet të ndërmarrë për përballimin e pandemisë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha në një postim në Twitter, rendit katër hapat urgjentë, të cilët duhet të ndërmerren nga ana e
Liga Profesioniste të hënën vendos për nisjen ose jo të kampionatit Liga Profesioniste e Futbollit do të mblidhet ditën e hënë, ora 11:00, në ambientet e "Air Albanias" për të diskutuar mb
Gjermania përgatitet të nisë vaksinimin kundër COVD-19 para fundit të vitit Gjermania po përgatitet të nisë vaksinimin kundër koronavirusit përpara fundit të vitit, shkruan gjermanja Bild. Mini
Del rezultati i debatit të tretë mes Trump e Biden, kush ishte më i miri Sipas një sondazhi të televizionit CNN, kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, ishte më i
Drejt mandatit të tretë me projektet 3D, Rama publikon videon nga kantieri i Aeroportit të Kukësit Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
"Prej saj shqiptarët shohin Champions League", "Kurir" nxjerr "mjaltë" për bukurinë e Eva Muratit Eva Murati është padyshim një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë. Prej vitesh tashmë, bukuroshja identifiko
Mungoi në ndeshjen e fundit të kampionatit, mësohet sa do të qëndrojë jasht fushave Odegaard Mesfushori i Real Madrid, Martin Odegaard do të jetë jashtë fushave për një muaj për shkak të dëmtimit, raporton gazeta
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
Biznesmeni: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja por më shpëtoi ashensori Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë
Si kurrë më parë, Viola Spiro dhe ish-deputeti i PD "kapen" në jetën e fshatit (FOTO LAJM) Puntata e kësaj javë në rubrikën e së dielës ‘N’fermë’ ka bërë bashkë Ervin Salianjin, Viola Spiron, Mariza Ikonomin dhe
Me urgjencë në spital pas atentatit, mësohet gjendja e shefit të policisë Ditën e sotme shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe Mentor Hasanaj iu bë atentat dhe u transportua me urgje
Po udhëtonte me babain dhe gruan, detaje nga atentati ndaj shefit të Komisariatit në Malësinë e Madhe Detaje të reja zbardhen nga sulmi me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj.
Plagoset me armë zjarri shefi i Komisariatit në Malësinë e Madhe bashkë me të birin Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Shkodër në drejtim të makinës së policisë bashkiake të M
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po