999 rezultate për

atifete

KE përshëndet presidenten e Kosovës Komisioni Evropian mirëpret zgjedhjen konsensuale të Atifete Jahjages në postin e presidentes së Republikës së Kosovës.
The life of Atifete Jahjaga Atifete Jahjaga was born on April 20th, 1975 in Gjakovë, while the primary, secondary education and studies at the Law F
Kush është Atifete Jahjaga? (FOTO LAJM) Atifete Jahjaga u lind më 20 prill 1975 në Gjakovë, ndërsa shkollimin fillor, atë të mesëm dhe studimet në Fakultetin Ju
Who is Atifete Jahjaga? Atifete Jahjaga is number two of the Kosovo Police and is from Gjakova. According to the property form of AKK, she is ma
Atifete Jahjaga, presidente e Kosovës Atifete Jahjaga, është zyrtarisht presidentja e re e Republikës së Kosovës. Zëvendësdrejtoresha e Policisë së Kosovës,
Kurti: Me Thaçin në krye Kosova nuk mund të shpëtohet Albin Kurti, lideri i lëvizjes Vetëvendosje në një konferencën për shtyp me rastin e marrëveshjes Pacolli-Mustafa-Thaçi,
Atifete Jahjaga will be the President of Kosovo In a joint press conference held last night in Pristina, Hashim Thaci, Isa Mustafa, Behgjet Pacolli, and the American am
Atifete Jahjaga, kandidate për presidente të Kosovës Në një konferencë të përbashkët për mediat të mbajtur sonte në Prishtinë, Kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi, ai i LDK-së,