999 rezultate për

atifete

Atifete Jahjaga shtatzanë? (FOTO) Një lexues nga Prishtina i ka dërguar gazetës "Lajm" një foto ku shihet presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga në një das
Qytetari i kërkon ndihmë Jahjagës: Kemi qënë të dashur gjatë studimeve (FOTO LAJM) Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga ka vizituar ditën e djeshme Vushtrrinë ku është takuar edhe me qytetarë të ndryshë
Tenderi 8 200 euro për blerjen e luleve, Presidenca e mohon Presidenca e Kosovës ka mohuar lajmin e publikuar nga gazeta "Fjala" për një tender prej 8,216.00 euro të parashikuar ng
Presidentja Jahjaga nuk di të shkruajë shqip! (FOTO) Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në një postim të sajin në rrjetin social Facebook, ku ka përshendetur dorëheqjen
Jahjaga: Kriza politike ka lënë pasoja Presidentja Atifete Jahjaga është shprehur se kriza e gjatë politike në Kosovë ka lënë pasoja. Sipas saj, qeverisë së
Jahjaga uron Krishtlindjet Presidentja Atifete Jahjaga iu ka uruar të gjithë besimtarëve të krishterë në Kosovë festën e Krishtlindjeve. Urim
Martohet PDK me LDK Sot në zyrën civile të Prishtinës është lidhur zyrtarisht kurora mes kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçi me kryetarin e LD
Ja sa e duan preshevarët Atifeten (VIDEO) Portreti i Atifete Jahjagës është vizatuar në një depo në Preshevë. Poshtë portretit janë vizituar edhe disa zemra,
Kriza po thellohet çdo ditë Ndërkohë që kanë kaluar 5 muaj që kur Kosova ka hyrë në krizë politike, presidenca ka tërhequr vëmendjen se çdo ditë e ç
Atifete Jahjaga won't visit Belgrade President Atifete Jahjaga has decided not to go to Belgrade. In a press release the presidency says that Jahjaga will no
Atifete Jahjaga nuk shkon në Beograd Presidentja Atifete Jahjaga ka marrë vendimin që të mos shkojë në Beograd. Në një njoftim të presidencës, thuhet se J
Atifete Jahjaga duhet të shkojë në Serbi Analistët vlerësojnë se thirrja e Atifete Jahjagës në Serbi është një shenjë se Serbia do normalizim të marrëdhënieve me
"Gjunjëzohet" Beogradi, e fton Atifete Jahjagën (Dokument) Komisioni Trilateral i KE-së e ka ftuar Atifete Jahjagën të marrë pjesë në një konferencë në Beograd ku marrin pjesë edh
Atifetja është heroina e Kosovës Aktorja e famshme Uma Thurman ka lavdëruar presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga. Ajo ka postuar në Instagram një fo
Hashim Thaçi nuk heq dorë nga kryeministri Kryeministri Hashim Thaçi ka takuar sot presidenten Atifete Jahjaga. Thaçi pas takimit ka theksuar se “zgjidha e ngër
'Ndahet' blloku Ndërsa blloku LDK-AAK-NISMA dhe Vetëvendosje kanë deklaruar se nuk do të ndahen si koalicion, ata janë "ndarë" nga presi
Atifetes i kushtojnë këngë: Je nderi i kombit, lidere e shqiptarisë (VIDEO) Këngëtarja Linda Morina, e cila i ka kushtuar këngë disa politikanëve në Kosovë, si Hashim Thaçit, Ramush Haradinajt dhe
Ndërkombëtarët do të ndërhyjnë për të zgjidhur krizën? (VIDEO) Kosova ka tashmë 3 muaj që gjendet në krizë të thellë politike. Me seancën e 18 shtatorit të Kuvendit të Kosovës, vendi
Mustafa: Nuk preket Atifetja Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është shprehur se presidentja e vendit, Atifete Jahjaga nuk do të p
Shikoni si kërcen Atifete Jahjaga Presidentja Atifete Jahjaha sigurisht që është edhe familjare dhe merr pjesë edhe në to, paçka angazhimit të saj në poli