999 rezultate për

athene

Bleona tregon ngjarjen e pathënë: Më erdhën 3 policë tek dera Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në Xing të Ermal Mamaqit. Bleona kujtoi një histori
U largua për shkak të Rezarta Shkurtës? Jonida jep versionin e pathënë më parë Jonida Shehu duket se nuk është larguar nga Top Channel vetëm për intervistën me Rezarta Shkurtën. Ajo ka thënë se në
Dasma madhështore e trashëgimtares së famshme, Ledioni zbulon detajin e pathënë Në prag të Krishtlindjes së vitit që lamë pas, Sara Hoxha në “Shiko kush LUAN” deklaroi se viti 2018-ë, do të ishte edhe
Olsi Rama rrëfen misterin e pathënë: Çfarë më bashkon mua me Edi Ramën Vëllai i Kryeminstrit Edi Rama, Olsi Rama është lakuar gjithnjë në media përgjithësisht për për afera korruptive në disa
Lamborghini prej ari në rrugët e Parisit (FOTO-LAJM) Kush dëshiron të duket dhe të shpenzojë një pjesë të pasurisë së tij mund të marrë shembull nga pronari i këtij Lamborgh