999 rezultate për

atentatit

Donin kokën e Aldos! Detaje nga atentati mafioz në Elbasan Dosja me emrat e dy vëllezërve Baho, të njohur për precedentët e tyre penalë është tashmë në duart e oficerëve të Polici
LUFTË E VËRTETË/ Dalin pamjet e atentatit ndaj Plarent Dervishajt dhe Julian Meçes (VIDEO) Pak ditë më parë, Plaurent Dervishaj dhe Julian Meçe i shpëtuan vdekjes pas një atentati, gjatë të cilit ndaj tyre u zbr
Makina u bë shosh nga plumbat, si i mbijetuan atentatit mafioz ushtarët e Lul Berishës Kanë qenë të paktën dy karikatore kallashnikovi që u derdhën mbi Plarent Dervishajn dhe Julian Meçen gjatë ditës së djes
Arrestohet pas atentatit në Vlorë "Maradona Shqiptar" Mediat grekë shkruajnë se është arrestuar në Shqipëri vrasësi i dyshuar i avokatit grek Michalis Zafiropoulos. Në m
Eno Mata flet pas atentatit me një të vrarë Aleksandër Mata, i njohur në fshatin e tij si Eno Mata ka folur pas atentatit të mbrëmshëm, nga i cili ai mbeti i plagos
Jam grabitës jo vrasës! Letra e shënjestrës së atentatit të Vlorës për policinë greke Eno (Akeksandër) Mata ishte shënjestra e atentatit të mbrëmshëm në Vlorë ku mbeti i vdekur 22 vjeçari Sotiraq Mëhillaj.
"Pak më parë i vdiq babai me kancer!" Banorë flasin pas atentatit me një viktimë në Vlorë Banorët e fshatit Poro kanë reaguar të tronditur nga atentati ku 22-vjeçari Sotiraq Mëhilli mbeti i vdekur dhe shënjestr
Vranë avokatin e njohur grek, e shkuara problematike e shënjestrës së atentatit në Vlorë Një i vdekur dhë një i plagosur nga atentati që ndodhi pak pas mesnatës në Vlorë. Viktima është Raqi Mëhillaj, ndërsa i
I shpëtoi atentatit me 20 plumba, dyshohet për hakmarrje Romario Alliraj, dy ditë më parë, i shpëtoi për mrekulli një atentati me kallashnikov në autostradën Vlorë-Levan. Ngj
Nxorri pistoletën sa i pa, dalin pamjet e atentatit të djeshëm në Vlorë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e largimit nga vendi i ngjarjes i atentatorëve të djeshëm të Ines Hajrullës në Vlorë pasi nuk ia arritë
Humbi këmbët nga tritoli në 2017, kush ishte shënjestra e atentatit të sotëm në Vlorë Atentati i sotëm në Vlorë ka tronditur qytetin edhe pse për fat të mirë nuk pati viktima përveç një plagosjeje të lehtë.
Luftë mes bandave, flet i plagosuri i atentatit në Vlorë (FOTO LAJM) Një atentat për fat të mirë pa viktima ndodhi gjatë mesditës në Vlorë, ndërkohë që shenjëstra ishte një personazh i njoh
Kush ishte objektivi i atentatit në Vlorë Të shtënat me armë në zonën e Lungomares pak minuta më parë kanë shkaktuar panik tek banorët e zonës. Ngjarja ndodhi në
"Ndodhi shumë shpejt", flasin dëshmitarët e atentatit në Elbasan Një atentat tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit. Avokati i njohur Ravik Gurra, 50 vjeç u vra në një lokal t
Sapo kishte dalë nga burgu, kush është shënjestra e atentatit në Korçë Një atentat me armë zjarri ka tronditur Korcën mbrëmjen e djeshme. Një breshëri kallashi është zbrazur mbi një automj
Breshëri makinës në Korçë, e shkuara e errët e shënjestrës Një atentat me armë zjarri ka tronditur Korcën mbrëmjen e sotme. Nga informacionet e para mësohet se një breshëri kal
Arrestohet "Çipuri", i mbijetoi atentatit të djeshëm në Vlorë Policia arrestoi gjatë ditës së sotme të vetmin të mbijetuar nga atentati i djeshëm, Armando Sulejmanin, i njohur ndrysh
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
Dalin emrat, kush janë 3 viktimat e atentatit në Elbasan 3 persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme pas një atentati në Elbasan. Një nga viktimat mësohet se është i huaj dh
"Nuk e kisha të dashur", Erion Benga tregon të vërtetat e atentatit ku u vra Briselda Tirana u trondit nga një vrasje makabre në zonën e Laprakës, ku një 17-vjeçare humbi jetën pasi mori plumb në kokë, dhe