999 rezultate për

atentatin

U lirua 2 vite më parë, kush është "i forti i Myslym Shyrit" që u arrestua për atentatin e bujshëm Mbrëmjen e sotme policia e Shtetit zbardhi atentatin në Kamzë me lëndë eksplozive ku u gjymtua shtetasi Gjon Mena. N
U shpall në kërkim për atentatin në Shkodër, i riu: Jam në Itali prej 2 muajsh Një atentat i dështuar ndodhi ditën e sotme në Shkodër ku shenjestra ishte Taulant Pepaj, ndërsa tre persona u shpallën
Masakra e Elbasanit ku u vranë tre vetë, gjithçka ndodhi në atentatin e bujshëm Pak ditë më parë është shpallur në kërkim Mikael Qosja nga Elbasani pasi dyshohet si "truri" pas atentatit ndaj Endri Al
Gazetari ironizon me atentatin ndaj Kastratit: Tani kemi killer me Range Rover Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ironizon rastin e atentatit ndaj Kast
Plumb në kokë, disa të shoqëruar në Polici për atentatin ndaj Kastratit Shkëlzen Kastrati mbeti dje viktimë e një atentati të mirëorgamizuar në Fier. Pas ekzaminimit të trupit të Kastratit, re
Plumb në kokë dhe gjoks, dyshimet e para të policisë për atentatin ndaj të riut Dy plumba i morën jetën mbrëmjen e sotme në Durrës 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi. Por si ndo
Plumb në kokë dhe gjoks, dyshimet e para të policisë për atentatin ndaj të riut Dy plumba i morën jetën mbrëmjen e sotme në Durrës 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi. Por si ndo
"Fliste italisht", Artan Hoxha publikon fotot e autorit të dyshuar për atentatin ndaj Preng Gjinit (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha ka publikuar foton e autorit të dyshuar të atentatit me tritol ndaj Preng Gjinit, që ndodhi në vjes
Vrasja e një biznesmeni të njohur, lëshohen tre urdhër-arreste Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit lëshon tre urdhër-arreste për tre bosë të botës së krimit, emra shum
Gjendet një makinë e shkrumbuar në flakë, dyshohet se u përdor në atentatin e Tapizës Policia ka gjetur një makinë të shkrumbuar nga flakët në fshatin Valias. Dyshohet se makina në fjalë është përdorur
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
Veshur me të zeza dhe kapele, kamerat kapin të dyshuarin kryesor për atentatin ndaj Gjinit Kamerat e sigurisë kanë mundur të fiksojnë një përson i cili dyshohet të tjetë autori i shërthimit me tritol të ndodhur
Asnjë pistë konkrete për atentatin ndaj Gjinit, prokuroria mbledh drejtuesit e policisë Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në një takim drejtues të Policisë së Shtetit për të diskutuar rreth atentatit ndaj 5
Lala zbulon detaje për atentatin ndaj Gjinit: Dyshohet se kanë vrarë një punonjës policie "Pjesëtarë të këtij fisi kanë vrarë një punonjës policie Ndue Kaza, nëse s’gaboj. Hetuesit thonë se është histori e larg
Artan Hoxha “zbërthen” atentatin ndaj Preng Gjinit: Të vrasim kudo që të jesh Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha u shpreh se nga të dhënat
Arrestohet shoku i Orgest Bilbilit, lidhja me atentatin në Tushemisht Anterio Kaloshi, shoku i Orgest Bilbilit, është kapur pasditen e sotme gjatë një aksioni të policisë në Qesarakë. Në
"Nuk realizuan dot atentatin ndaj Enverit në Bllok", sekretet e dosjes së 7 gazetarëve Publikohen dokumente arkivore nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), ku ndodhet një ko
Lihet në burg Sebastjan Mali, detaji që e nxorri zbuluar në atentatin ndaj Billës Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Sebastjan Mali, të dyshuar si bashkëpunëtor në vr
Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt për atentatin brenda hotelit: I vrava, pasi më plagosën Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar
Zbulohet e shkuara kriminale e Ilir Xhepajt, 33 vjeçari mori pjesë në atentatin në Kurbin Ilir Xhepaj është shpallur bashkëautor në ekzekutimin e dy biznesmenëve, Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit ngjarje e ndodh