999 rezultate për

atentati

Atentati ndaj të rrezikshmit të Vlorës, kapen edhe tre persona të tjerë Tre persona janë arrestuar në lidhje me ngjarjen e muajit maj të këtij viti, ku gjatë atentatit ndaj Ines Hajrulla, u pl
U kthye nga emigrimi dhe punonte roje, kush ishte objektivi i atentatit në Tepelenë Zbardhen të tjera detaje nga atentati ndaj dy vëllezërve mbrëmjen e djeshme në Tepelenë, ku humbi jetën njëri prej tyre,
Tepelenë/ Atentati ndaj vëllezërve, njëri e rrëmbejnë e pastaj e vrasin Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak orë më parë në Tepelenë. Një atentat është kryer ndaj vëllezërve me mbiemër Arta
U ekzekutua para vilës luksoze, dyshimet e para për atentatin ndaj biznesmenit Një biznesmen anglez është ekzekutuar me 7 plumba jashtë vilës së tij luksoze në Spanjë. Bëhet fjalë për biznesmenin
Gjykata merr vendimin për Redjan Rrajën Redjan Rraja është lënë në burg nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda e cila ka dhënë masën “Arrest me burg” për të.
Lidhje me Redjan Rrajën, gjykata vendos për kërkesat e Kejvinës Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që t’i kthejë telefonin Kejvina Kthjellës, i cili ishte bllokuar bashkë me makinë
Atentati ndaj Prokurorit, lë spitalin "Rrumi" Ka lënë ditën e sotme spitalin Aleksandër Laho ose i njohur ndryshe si “Rrumi”. Laho mbeti i plagosur në atentatin n
Atentati ndaj Ndojës, Kejvina Kthella i kërkon Gjykatës makinën dhe llogaritë bankare E përfolur si e dashura e Redjan Rrajes, Kejvina Kthjella, ka bërë kërkesë për të hequr sekuestron e vënë mbi makinën, c
Atentati ndaj të rrezikshmit të Vlorës, kapet nipi i "Çipurit" dhe një menaxher "club-i" Kanë kaluar 7 muaj nga atentati me armë që ju krye Inez Hajrulla në ambientet e kompleksit “Oslo” në Vlorë, prokuroria d
Atentati ndaj Arjan Ndojës, flet për herë të Sandër Lleshaj Pak ditë më parë në Durrës atentatit Arjan Ndoj iu bë atentat tek Ura e Shkozet, ku si pasojë e këtij atentati humbi jet
Ish-kryeprokurori Sollaku: Atentati ndaj Ndojit ngjarje shumë e rëndë I ftuar në studion e emision “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News24, ish prokurori i përgjithshëm Theodhori Sollaku koment
Gjeti makinën me targa false? Pse e kërkon policia Julin e Pashakos Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përfshirjen e Julian Sulos në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Buri
Në kërkim nga policia flet live për AbcNews: Isha i sëmurë në Turqi "Nuk kam asnjë lidhje me atentatin e bërë ndaj prokurorit Ndoj" Kështu ka deklaruar Julian Sula, i shpallur në kërkim
Atentati ndaj prokurorit, Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan Forcat e Posaçme Operacionale kanë zbarkuar në Elbasan pas atentatit të prokurorit Arjan Ndoja. Burime zyrtare bëjnë
Do kryente një tjetër atentat të bujshëm, si i iku policisë 1 muaj më parë "Juli i Pashakos" Policia ka shpallur në kërkim Julian Sulajn pasi gjeti grupi hetimor zbuloi gjurmë të tijat në makinën që u përdor për a
Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur nda
ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ësht
I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S’mbaj njeri me sufllaqe Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë ësht
Tregtarit në Durrës, makina që u bë shoshë nga plumbat s’ishte e Ndojës Detaje të reja rreth atentatit të datës 1 nëntor ku plumbat e kallashnikovit lanë të plagosur prokurorin Arjan Ndoja, mi
Atentati, ndërron jetë shoferi i Prokurorit Arjan Ndoj Ka ndërrruar jetën Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj të cilit iu bë atentat pak ditë më parë në Durrës. Malok