999 rezultate për

atentat

Dështon marrëveshja me Italinë për patentat (FOTO LAJM) Marrëveshja e qeverisë shqiptare me atë italiane për njohjen e lejeve të drejtimit duket se do të mbetet vetëm në letra.
Dalin pamjet e atentatit ndaj Santjagos: Autori uli xhamin dhe derdhi breshërinë (VIDEO) Këto janë pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u që
Atentat Çapjave, kërkohen 22 vite burg për Hasanpapajn Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar sot dënimin me 22 vite burg për Shkëlzen Hasanpapaj, njeriun që dyshohet nga grupi i h
Atentati i vëllezërve Baho dhe sendet e paligjshme, hija e "Sakatit" që po fiton territor në Elbasan Megjithëse gjyqtarja e Elbasanit Pajtime Fetahu vendosi të lirojë nga burgu biznesmenin Ilir Beko kundrejt garancisë pas
Një grup i ri kriminal...! Merr udhë tjetër pista e hetimit për atentatin mafioz ndaj Santjagos Santiago Malko u vra në një atentat mafioz mbrëmjen e 27 gushtit, ndërkohë që policia nuk ka asnjë të dyshuar apo arrest
Atentati mafioz ndaj Santiagos, dhjetra policë nën hetim Atentati mafioz ndaj ish punonjësit të policisë Santiago Malkos ka vënë në lëvizje gjithë stafin e policisë. Dhjetëra
Atentat në Pejë, qëllohet me armë ndaj disa personave Një tentim vrasje ka ndodhur mbrëmë në Pejë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 22:40
Iu bë atentat në banesë, kush është mësuesi i dënuar për vrasje (VIDEO) Mbrëmjen e sotme u raportua se në lagjen 10 Korriku në Vlorë ka ndodhur një shpërthim me tritol në banesën e 36-vjeçarit
"Killerat" e Fushë-Krujës: Ku dyshon prokuroria për atentatin mafioz ndaj Santjagos Makina u vodh në Lezhë, targat në Krujë. Atentati mafioz ndaj Santiago Malkos dyshohet se kishte kohë që ishte organizua
"Gushti i përgjakur", 7 të vrarë në atentate dhe 5 të plagosur Përveç plazheve, pushimeve, turistëve, selfieve, udhëtimeve në mal apo det muaji gusht i këtij viti pati edhe një anë të
Atentati mafioz ndaj ish-policit, autorët donin ta vrisnin në Bulevard Dy oficerë të Policisë Gjyqësore, një ekspert i Kriminalistikës dhe një prokur i Prokurorisë së Tiranës përbëjnë grupin
Rindërtohet skena e krimit, si ndodhi atentati ndaj Santiago Malkos (VIDEO) Makina e 26-vjeçarit del nga rruga dhe përplaset me murin rrethues të një kapanoni, ngjitur me kompaninë e prodhimit të
Me kapuç të zinj dhe kallashnikov, si u realizua atentati ndaj ish-policit Malko (FOTO LAJM) Vrasja e Santiago Malkos tronditi mbrëmjen e djeshme zonënn e xhamllikut në kryeqytet. I njohur për miqësinë e tij m
EMRAT/ Dy kriminelë të regjur: Zbulohen autorët e atentatit në mes të kryeqytetit Të shtëna armësh janë dëgjuar dje rrugës për në Gërmi të Prishtinës. Kanë kaluar pak minuta, ndërsa forcat policore k
Mik i ngushtë me Ervis Martinajn, si ndodhi atentati ndaj ish-policit Santiago Malko Një ngjarje e rëndë tronditur mbrëmë kryeqytetitn, ku në zonën e “Porcelanit”, është vrarë me armë zjarri një ish-efekti
Nëna e policit të ekzekutuar në atentat shpërthen në vaj në vendin e krimit (VIDEO) Familjarët e ish-policit që mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në zonën e Xhamllikut në kryeqytet kanë shkuar në vendngjarje
U ekzekutua në atentat, polici mik i ngushtë i Vis Martinajt: Mori pjesë në masakrën e "Bllokut" Santiago Malko, i riu që mbeti i vrarë pas një atentati sot në Tiranë, është një ish-punonjës policie. Ai njihej si
Atentati ndaj ish-policit, ekzekutuesit me furgon i prenë rrugën tek Xhamlliku (VIDEO) Detaje të reja janë zbuluar nga atentati që ndodhi sonte në orën 22.20 në Kinostudio, ku u vra ish-polici 26-vjeçar Sant
Atentati mafioz me 4 plumba ndaj ish-policit, gjendet një makinë e djegur në Linzë Sonte rreth ores 22:20 minuta, ne rrugen “Xhanfize Keko”, persona ende te paidentifikuar kane qelluar me arme zjarri dre
Atentati mafioz në Tiranë, viktima një ish-punonjës policie Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën "Xhanfize Keko", në zonën e Xhamllikut. Një per