999 rezultate për

atehere

Pas 34 viteve PAOK fiton titullin, digjet Selaniku, fest e çmendur (VIDEO) PAOK-u ka pritur 34 vite, por në fund mund të festojë. Selaniku ka thyer hegjemoninë e Athinës dhe sidomos Olympiacos, d
Flet nëna shqiptare që ka lindur 13 fëmijë, ja vuajtjet e mija Kohët kanë ndryshuar, e tashmë të lindësh e të rrisësh një fëmijë është shumë e lehtë nga vite më parë. Esma Shehu është
Jeni kurioz të dini sa para fitojnë personat me influencë në Instagram Kur ushqimi juaj i shijshëm ose udhëtimi që bëni merr shumë pëlqime dhe komente në Instagram atëherë është lehtë të fill
Braçe ‘kapet’ me Berishën e Bashën pas denoncimit ndaj Lleshajt Pas padisë që Partia Demokratike bëri ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Llleshaj, ka ardhur një reagim nga zv.kryeminis
Modelja nxjerr tatuazhin në vendin intim, tërbohen fansat (FOTO LAJM) Koha, më në fund është përmirësuar dhe dëshira për t’u zhveshur është shumë e madhe. Ja pra atëherë motrat Belen dhe Cec
Thiago Silva: Nëse Milan më do, atëherë Leonardo të vijë të bisedojë Kapiteni i Paris Saint Germain, Thiago Silva, i intervistuar nga mediat braziliane, ka rrëfyer aventurën e tij në Francë
Ajo që shihni në këtë foto tregon personalitetin tuaj Është mahnitëse fakti se në sa mënyra të ndryshme mund të përceptohet një fotografi e vetme në pamje të parë. Besojen
Sarri: Nëse Abramovich më telefonon, atëherë do të isha i lumtur Trajneri i Chelseas, Maurizio Sarri, ka dhënë një deklaratë tejet befasuese pas humbjes 6 me 0 nga Manchester City. T
Pas padisë Molliqaj sfidon Glauk Konjufcën Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj padisë që i ka bërë deputeti i VV-së, Glauk Konjufca. Molliqaj për
Si dukej Alba 10 vjet më parë kur nuk ishte fare e famshme Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
Dëshironi të udhëtoni këtë vit? Atëherë tregoni vetëm shenjën tuaj Me nisjen e vitit të ri, nisin edhe programimet për muajt që do vijnë. Për t’u organizuar në mënyrën më të mirë, ësht
Vuçiq: Kur i jap fjalën Putinit, atëherë e mbajë Serbia është partnere e besueshme e Rusisë, ka thënë kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq për agjencinë ruse TASS para vi
Vuçiçi nxjerr detaje shokuese: Në takimet e dialogut e kemi sharë në serbisht Thaçin Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka dhënë një detaj nga takimet që i zhvillon me homologun e tij kosovar, Hashim
Nëse dëshironi të mos grindeni me gruan, atëherë flini gjumë Gjumi dhe dëshira për të! Ndjeshmëria, vështirësia në përqëndrim, lodhja, por edhe një rënie e dëshirës seksuale, sepse
Vuçiç lidh taksën me heqjen e kufirit me Shqipërinë Beogradi zyrtar ka reaguar pas njoftimit në Kosovë se nga fundi i marsit nuk do të ketë kontrollime kufitare mes Kosovës
Spalletti: E merituam fitoren Luciano Spalletti ka pranuar se Interi dhe Napoli merituan pikët pas një fitore në momentet e fundit të Nerazzurëve.
Daçiç: Jemi gati ta thërrasim Rusinë kundër Kosovës Ministri i Brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë se nëse në dialogun Kosove-Serbi përfshihen SHBA-të, atëherë Beogra
"Mos më ngre zërin mua", plas mes Ramës dhe Fevziut Eshtë kthyer në një situatë shumë të nxehtë debati në studion e Opinion. Kryeministri Edi Rama ka pasur disa shpërthi
Shtatzënë? Si ishte para pesë viteve Marina Vjollca (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Marina Vjollca, tashmë bashkëshortja e reperit kosovar, Getoar Seli
"Plak i dëshpëruar! Për ata studentë që protestojnë Rama është në pension" Nga Andi Bushati Nësë doni të kuptoni se sa i dëshpëruar, pa fantazi, i plakur, demode, me një propagandë shterpë, dh