999 rezultate për

atehere

5 shenja tregojnë se hormonet tuaja kanë dalë tërësisht jashtë kontrollit Çoni dorën nëse gjatë javëve të fundit jeni ndjerë të lodhura, të fryra apo nevrike. Ju duken të njohura këto shenja? At
Fiorentina në krizë rezultatesh, klubi "vjollc" nis negociatat me Sarrin Fiorentina vendosi të konfirmojë Giuseppe Iachinin në pankinë verën e kaluar, por rezultatet e këtij fillim-sezoni nuk j
Dhimbja e bezdisshme e fytit në mëngjes: Shkaqet dhe shërimi! Asgjë nuk është përtrirëse sesa një gjumë i rehatshëm i natës. Mirëpo, kur zgjohemi me dhembje në fytin që duket i thatë
3 shenjat që tregojnë se ti je problemi në një lidhje Nëse ke një varg marrëdhëniesh të dështuara, është e lehtë të ndihesh sikur ke zgjedhur thjesht partnerët e gabuar. P
Mesazhi i Gjermanisë për Shqipërinë: Vetëm nëse deri atëherë i ka plotësuar të gjitha kushtet! Gjermania po punon intensivisht si për hapjen e konferencave ndërqeveritare ashtu edhe për liberalizimin e vizave me Kos
Disa thënje me vlerë që do t'ju bëjnë harrosh tradhtinë që të lëndoi aq shumë Sapo ke mësuar se i dashuri ju ka tradhtuar? Mund të jetë bashkëshorti, apo dikush me të cilin po dilni prej pak kohësh…
VV kërkon votat e AAK-së dhe PDK-së për rrëzimin e Qeverisë Hoti Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur sot një konferencë për media ku ndër të tjerash është përmendur edhe mundësia për mocion
Arsyeja pse duhet të urinoni sapo të zgjoheni nga gjumi Pse duhet të urinoni sapo të zgjoheni nga gjumi? Gjatë natës, veshkat filtrojnë urinën më pak se zakonisht, dhe fshikëza
Dhimbja shqetësuese e fytit në mëngjes: Shkaqet dhe shërimi Asgjë nuk është përtrirëse sesa një gjumë i rehatshëm i natës. Mirëpo, kur zgjohemi me dhembje në fytin që duket i thatë
Sara Hoxha përballet me rrjetin: Ke bërë operacione plastike Sara postoi një foto në llogarinë e saj të Instagram-it, ku ndjekësit nuk vonuan t'i vinin në pah "ndryshimet" e ndodhur
Arsyeja pse duhet të urinoni sapo të zgjoheni nga gjumi Pse duhet të urinoni sapo të zgjoheni nga gjumi? Gjatë natës, veshkat filtrojnë urinën më pak se zakonisht, dhe fshi
Çfarë që po përpiqet t'ju tregojë dhimbja e kokës në mëngjes Zgjimi në mëngjes me dhimbje koke, është mënyra më e keqe për të nisur ditën. Dhimbjet e kokës në mëngjes shpesh ting
Mourinho unik: Qeshni po deshët, jam kampioni i 5 ndeshjeve të fundit! Jose Mourinho mendon se Tottenham ka një skuadër të mirë, kur ajo është e plotë. Portugezi kërkon që për sezonin e ardhs
Mëngjesi ideal, si të ushqeheni për të rënë në peshë Një mëngjes i pasur dhe i ekuilibruar përbën hapin e parë për të mbajtur linjat ose për të rënë në peshë. Mënyra në të c
Ali Ahmeti: Nëse Zaev dhe Mickoski bëhen bashkë, atëherë do të bashkohen edhe shqiptarët Nëse lideri i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski bëhen bashkë për të formuar qeveri pa shqip
A ka lidhje mes vetëvrasjeve në masë në 2004 me horrorin në Kombinat? Flet ish-kreu i Kulteve "Por atëherë kemi pasur vetëvrasje për minorenë. Dhe shqetësimi ka qenë atëherë a mund t’i imponohej minorenëve. Duhet m
Dorëzohet Setien, u drejtohet lojtarëve: Nëse nuk keni besim tek unë, po largohem Quique Setien ka zhvilluar një bisedë me lojtarët e Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Setien, është njeriu me vëmend
Mendon se je "gjeni"? Atëherë zgjidh këtë test me 4 pyetje Me një test të thjeshtë me 4 pyetje, mund të zbuloni nëse jeni apo jo “një gjeni” dhe sa i aftë jeni të mendoni shpejt.
E keni ditur gabim! Këto janë veshjet që provokojnë më së tepërmi djalin që keni në krah Mund të jesh njohur me një djalë, ke dalë disa herë me të, je gati për një darkë, por nuk je e vendosur çfarë të veshësh
Nuk po bie dot nga pesha? Atëherë nuk i respekton 3 rregullat e mëngjesit Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës për shumë arsye. Por është shumë e domosdoshme të dish që këtë vakt po e m