999 rezultate për

atalantan

Milan kthen vëmendjen nga hollandezi i Atalantas I fundit që ka përfunduar në radarin e Milani është lojtari i ri holandez që po shkëlqen me Atalantan, Hateboer. Sipas
Shikoni çfarë goli ka pranuar Berisha në minutat e fundit (VIDEO) Atalanta ka barazuar 1:1 me Apollon, ndeshje e vlefshme kjo për UEFA Europa League. Portieri i Kombëtares shqiptare,
Napoli magjik përmbys Atalantan (VIDEO) Një super Napoli ka arritur të përmbysë Atalantan e cila u gjend në avantazh që në minutën e 15 falë golit të Bryan Cris
Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka mposhtur 3:2 Atalantan e Etrit Berishës, për të kaluar tutje në çerekfinale të Kupës së Italisë.
Montella: Milani meritoi më shumë se barazim Vincenzo Montella është i bindur se Milani i tij meritonte më shumë sesa një pikë nga ndeshjet e fundit kundër Romës dhe
Juventus nuk ndalet, mposht Atalantan (VIDEO) Juventusi u është rikthyer fitoreve në Serinë A, pas humbjes shokuese nga Genoa javën e kaluar. Në xhiron e 15’të, Ju
Vidal K.O, humbet Atalantan Arturo Vidal humbet ndeshjen e nesërme kundër Atalantas, e vlefshme për javën e 24 të Serie A. Mesfushori nga Kili, asht
Interi mposht Atalantan, merr vendin e tretë (VIDEO) Interi ka mposhtur Atalantan me rezultatin 2-0, në ndeshjen e javës së katërt në Serie A, dhe ngjitet në vend të tretë.
Inter, lind ideja Maxi Morales Duhej të ishte goditja e janarit, por Paulinho do të vazhdojë të luajë, të paktën edhe për këtë pjesë të sezonit, në Bra
Serie A: Juventus "fundos" Atalantan (VIDEO) Dy ndeshje të zhvilluara dhe shtatë gola të shënuar sonte në Seria A italiane. Napoli barazoi p