999 rezultate për

atalanta

Gomez-Atalanta, fati i kapitenit tashmë është shkruar! Poshtërim pafund, sot u stërvit me ekipin e të rinjve Midis Gian Piero Gasperini dhe Papu Gomez vazhdojnë shkëndijat në distancë dhe këtë fundjavë kapitulli u pasurua edhe më
Triumfojnë Lazio dhe Atalanta (VIDEO) Atalanta ka fituar 3-0 ndaj Parmas. Fillimisht realizoi Muriel. Duvan Zapata dhe Gosens gjithashtu gjetën rrjetën për
Gomez do t'i bashkohet Interit në janar Papu Gomez do të largohet nga Atalanta Në janar për t'u bashkuar Interit. Siç bën të ditur Tuttomercatoweb, Interi ka
Zabata në mbrojtje të Gomez: Është ende kapiten i Atalantas Sulmuesi Duvan Zapata ka mbështetur bashkëlojtarin Papu Gomez, duke thënë se është ende kapiten i Atalantas. Gomez u
Atalanta fiton me përmbysje spektakolare ndaj Romës (VIDEO) Atalanta ka arkëtuar tre pikë të rëndësishme në shtëpi kundër Romës. Vendasit arritën që nga disavantazhi 0 – 1, të p
Zënka me Gasperinin i kushton shtrenjtë Gomes, përjashtohet nga Atalanta Të dielën në orën 18:00 Atalanta do të ndeshet me Romën. Vëmendje ka marrë kapiteni i Atalantës, i cili la të kuptohe
Larg Atalantas, Papu Gomez i buzëqeshur këndon himnin e Juventusit (VIDEO) E ardhmja e Papu Gomezit me siguri që do të jetë në një tjetër ekip vitin e ardhshëm. Sherri me trajnerin Gasperini
Nuk ka më kthim pas, Atalanta i vendos çmim kapitenit Gomez, Milani fërkon duart Nuk do të ketë paqe mes Gasperinit dhe Papu Gomezit. Sherri ndërmjet trajnerit italian dhe kapitenit 32-vjeçar është
Formacionet zyrtare, Gjimshiti sfidon Ronaldon (FOTO LAJM) Juventusi pret Atalantën në shtëpi për javën e 12 të Serie A. Berat Gjimshiti është në formacionin nga minuta e parë
Serie A premton spektakël sot me super sfidat, Inter-Napoli dhe Juve-Atalanta Në Itali nuk ka kohë për ndalesa dhe në Serie do të luhet çdo tre ditë deri në datën 23 dhjetor. E mërkura është dita e
Pirlo: Atalanta është një ekip i fortë, një kampionat i çuditshëm Andrea Pirlo foli në koferencën për shtyp për ndeshjen me Atalantën në “Allianz Stadium”, duke e etiketuar ekipin bergam
Gomez largohet nga Atalanta? Agjenti: Është ende herët të flasim Agjenti i Papu Gomezit, Beppe Riso ka folur rreth mundësisë së largimit të kapitenit të Atalantas Argjentinasi pushoj
Gomez flet për përleshjen me grushta me Gasperinin: Do ta merrni vesh të vërtetën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Atalantas, Papu Gomez ka befasuar me një postim të tijin në rrjetin e tij social Instagram. Papu Gomez, i
U kapën me grushte në dhomat e zhveshjes, Gasperini "pranon" divorcin me Gomez Pas suksesit 3-0 ndaj Fiorentina, Gian Piero Gasperini, trajneri i Atalanta, bëri disa deklarata për SkySport: “Këtë
Atalanta e Gjimshitit realizon ëndrrën, ndalet Liverpool (VIDEO) Atalanta ka mundur 1-0 Ajax-in në Holandë dhe ka siguruar një vend në 1/8-at e Champions League. Goli i zikaltërve ës
Formacionet zyrtare, Ajax-Atalanta luhet për kualifikimin Ajax pret në shtëpi Atalantan. Ajaxi ka marr shtatë pikë deri tani, ndërsa Atalanta tetë, ku kjo ndeshje vendos se ku
Plas te Atalanta, Gjimshitit i largohet trajneri pas ndeshjes së sotme? Gasperini mund të largohet pas ndeshjes së sotme Probleme në shtëpinë e Atalantas në prag të ndeshjes shumë të rëndësi
Costacurta: Atalanta sulmoi pikat e dobëta të Liverpoolit Legjenda e AC Milan, Alessandro Costacurta, ka reaguar pas fitores ku Atalanta mposhti Liverpoolin dhe tha se këtë e arr
Atalanta mposht Liverpoolin në "Anfield" dhe rihap "luftën" për kualifikim (VIDEO) Atalanta ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme në ‘Anfield Road’, duke e mundur 0-2 me Liverpoolin, për të hapur ga
Befasohet Liverpooli, Atalanta në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Liverpool është duke u mposhtur nga Atalanta në "Anfield". Pas pjesës së parë mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë