E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

astrologia

Astrologia jep parashikimin: Do shkarkohet apo jo Meta Aktualiteti politik në vend ‘ka përfshirë’ dhe astrologen Meri e cila ka qenë e ftuar në “Wake Up” në Top Channel. As
Kush i fiton zgjedhjet? Astrologia Meri: S’do jetë fitore e pastër Astrologia Meri Shehu ka bërë një “parashikim” mbi fushatën politike dhe zgjedhjet që priten të zhvillohen nesër. Duk