999 rezultate për

astori

Thjeshtë me 2 truke që nuk i dinit: Si të pastrojmë këpucët e kastorit Nëse ka diçka të vështirë që shpesh herë as mamatë nuk na e gjejnë zgjidhjen, është pastrimi i këpucëve prej kamoshi. Më
6 arsye pse duhet ta keni vajin e kastorit në jetën tuaj Ky lloj vaji është më i trashë, se ai i arganit apo i kokosit! Cilësia e tij është e jashtëzakonshme, gjithashtu! E pasu
Ish-gruaja e Astorit nis lidhjen e dashurisë me futbollistin e Interit (FOTO LAJM) Ish-partnerja e Davide Astori, kapiteni i Fiorentinës, i cili vdiq tri vite më parë për shkak të një problemi në zemër,
A mund të shmangej vdekja e Astorit? Flet bashkëshortja Në media së fundmi qarkullon lajmi, se një raport mjekësor ka thënë se vdekja e ish-lojtarit italian, Davide Astori, nuk
Fatma Haxhialiu largohet nga "Përputhen Prime", e zëvendëson pastori "Përputhen" rikthehet në ekran për të diskutuar ngjarjet më pikante të javës në "Përputhen Prime". Gjatë puntatave t
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: Janë përdorur si kavie Detaje të tjera zbardhen nga jeta e dy motrave Josifi dhe nënës së tyre Zhanetës, që vendosën të sakrifikonin për shkak
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: I vizitonin persona me kostum, 6 vite pa i parë Pastori i Kishës Ungjillore, Fitor Muça nga emisioni “Abc-ja e Mëngjesit”, është shprehur se ngjarja e vetëflijimit të f
Të vërtetat e pathëna për Anisën dhe Blertën: Nga pastori, te kisha që frekuentonin Nga ekspertiza e vdekjes së Zhaneta Josifit dhe vajzës së saj Anisës, rezultoi se kjo e fundit kishte qëndruar në shtrat
"Do ishte dështim i besimit tonë", Pastori flet pas deklaratës së të mbijetuarës Pastori, Ylli Doçi ka reaguar pas së mbijetuarës së ngjarjes tragjike në Tiranë teksa thotë për mediat se nëse të vetëfl
Shqiptari kalon në kufirin grek me mushka për të bërë dru Një tjetër shqiptar kaloi kufirin në mënyrë të paligjshme dhe arriti në një zonë malore të Kastoria, me qëllim që të pri
Rama shikon, Ahmetaj punon: "Tigri" përvesh mëngët e merr lopatën në dorë (FOTO LAJM) Ministri e Rindërtimit, Arben Ahmetaj bashkë me kryeministrin Rama kanë marrë pjesë në një takim në shkollën 9-vjeçare d
Shënohet viktima e 6 në Greqi nga koronavirusi Koronavirusi i ka marrë jetën personit të 6 në Greqi. Mediat vendase bëjnë me dije se viktima më i fundit është një p
Dalin në skenë të tjera fakte mbi vdekjen e Astorit, gjendet një dokument i falsifikuar Futbolli Italian u trondit një vit më parë nga vdekja e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori. Ai ndërroi jetë në dhom
Ndodhi edhe kjo, ky pastor shet bileta për në parajsë Një klerik nga Zimbabvea, pastori Tito Watts dhe gruaja e tij e quajtur Amanda, janë arrestuar për shkak se janë zënë du
Flet bashkëshortja e Astorit: Një tragjedi ka rënë mbi mua, por jeta vazhdon Pak më shumë se një vit pas vdekjes së ish-kapitenit të Fiorentinës Davide Astori, Francesca Fioretti, bashkëshortja e i
Përfundojnë hetimet për Astorin, dy mjekë nën akuzë Prokuroria e Firences ka mbyllur hetimet për vdekjen misterioze të Davide Astorit. Ish-kapiteni i Fiorentinës u gjet
Historia e pastorit që u vra për gjakmarrje, amaneti i fundit Sa herë flitet për gjakmarrjen në Shqipëri, më së shumti i kushtohet rëndësi burrave dhe fëmijëve dhe shumë rrallë flite
Fiorentina përgatit koreografi të veçantë me rastin e një vjetorit të vdekjes së Astorit (FOTO LAJM) Në ndeshjen e Kupës së Italisë mes Fiorentinës dhe Atalantës e planifikuar më 27 shkurt në stadiumin Artemio Franchi
Tronditet Italia, atleti 16-vjeçari ndërron jëtë në gjumë Sporti italian ka përjetuar një tragjedi të ngjashme me atë të Davide Astorit, përpara një viti. Këtë herë jo në futboll
Vdekja e Astorit, Fiorentina kërkon mos luajë në 4 mars ndaj Atalantës Kur duhen edhe 3 javë nga ndeshja Atalanta-Fiorentina, klubi vjollcë kërkon që të mos luajë ndeshjen e 4 marsit si shënj