999 rezultate për

aston

Newcastle në karantinë, ndeshja ndaj Aston Villës në rrezik Koronavirusi "pushton" klubin anglez të Newcastle United. Seancat e fundit stërvitore janë anuluar dhe i gjithë grupi i
Një hap përpara në karrierë, Milot Rashica drejt Premier League Aston Villa do të tentojë sërish sulmuesin Milot Rashica. Shqiptari i Kosovës qëndroi sërish te Werder Bremen, pasi
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Inter Reali dhe Interi do të luajnë ndeshjen e 3 të fazës së grupeve në Champions League. Të dyja skuadrave ju nevojitet fi
Manchester City e tremb, Interi i ofron dyfishin e pagës yllit të mbrojtjes Alessandro Bastoni ka edhe tre vite kontratë, por Interi po mendon të nënshkruajë me të një kontratë të re. Qendërmbrojt
Formacionet zyrtare, Shakhtar-Inter Inter do të luaj në transfertë ndaj Shakhtar në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Champions. Zikaltërit do të kr
Interi merr lajme pozitive para ndeshjes në Champions, mbrojtësi mposht koronavirusin Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit. Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe
Histori për Aston Villa, nuk regjistronte këtë fillim kampionati që 90 vite më parë Aston Villa po befason të gjithë në fillim të sezonit të ri në Premierligë. Kjo skuadër ka luajtur katër ndeshje që n
Derbi Inter-Milan/ Si pritet të rreshtohen ekipet, Bastoni mposht Covid-19 Sot luhet derbi i Milanos për llogari të javës së katërt në Serie A. Interi “pret” Milanin në “San Siro”, takim që nis n
Lajm i mirë për Interin, Bastoni gati për derbin me Milanin Media italian "Gazzeta dello Sport" i ka gëzuar tifozët e Interit me lajmin që ka publikuar sot. Sipas artikullit, th
Panik te Interi, pas Bastonit pozitiv me Covid-19 edhe Skriniar Milan Skriniar është futbollisti i radhës tek Inter që preket nga COVID-19. Gjatë ditës, fillimisht me COVID-19 ishte
Bastoni infektohet me koronavirus, humb derbin Koronavirusi prek edhe Interin, pasi mbrojtësi 21-vjeçar Alessandro Bastoni ka rezultuar pozitiv në testet e zhvilluara
Rashica mbetet te Werder, e konfirmon trajneri i Aston Villës Trajneri i Aston Villës, Dean Smith ka konfirmuar se Milot Rashica nuk do të transferohet te skuadra e tij. Rashica i
U "turpërua" nga Aston Villa, këto janë fjalët e Klopp Ka përfunduar takimi ndërmjet Aston Villës dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së katër në Premierligë. Asto
Plot 9 gola, Liverpool degjenerohet keq fare nga Aston Villa (VIDEO) Liverpuli është shpartalluar me rezultatin 7-2 në sfidën e vlefshme për javën e 4-t të Premier Ligës. Një humbje kat
Rashicës i mbetet vetëm një opsion largimi, Aston Villa Milot Rashica me shumë gjasë do të mbetet te Werder Bremen. Drejtori sportiv i Werder Bremen vazhdon të besojë se ka
ZYRTARE/ Ylli i Chelsea transferohet te Aston Villa Ross Barkley ka kompletuar transferimin e tij te Aston Villa. Mesfushori i Chelseat do të huazohet për një sezon në k
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua
Klubi anglez nuk dorëzohet për Rashicën Aston Villa nuk do të dorëzohet për Milot Rashicwn. "Birmingham Mail" raporton se interesimi i Aston Villës për trans
Vettel "divorcohet" nga Ferrari, arrin marrëveshje me këtë skuadër Sebastian Vettel, 4 herë kampion bote në Formula 1, do të pilotojë me makinën Aston Martin sezonin e ardhshëm. Piloti