999 rezultate për

astmer

Pak ditë pasi varrosi babain dhe xhaxhain, Astmer Bilali rikthehet në Shkodër Nën masa të rrepta sigurie, ish-kampioni i boksit, Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. Kujtojmë se pak ditë
Dy të vrarë, lidhja e krimit të sotëm me atentatin ndaj Ferracakut Astrit dhe Brahim Bilali ishin viktimat e atentatit të pak minutave më parë në lagjen Kiras të Shkodrëd duke tronditur s
Me video, si u ekzekutua Arjan Ferracaku në atentatin që tronditi Shkodrën (VIDEO) Një tjetër vrasje e ndodhur në orën 13:50 e datës 1 Shtator 2018, ishte ajo e biznesmenit 31 – vjeçar Arjan Ferracaku, e
"Po vijnë ata", dalin përgjimet e Elis Gurit me grupin e Bajrajve Mes emrave të 27 personave të arrestuar gjatë operacionit “VOL-VO 4” është edhe Elis Guri. I riu nga Shkodra është një e