999 rezultate për

astir

C'do ndodhë nëse ka nxënës me COVID-19? Manastirliu sqaron skenarët në rast rreziku Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstirliu ka folur lidhur me rreziqet e hapjes së shkollave për pandeminë ndërsa ka fol
Viti i ri shkollor, Manastirliu bën apelin e fortë Dita e nesërme shënon nisjen e vitit të ri shkollor një vit ky ndryshe nga gjithë të tjerët. Ministrja Manastirliu th
Tre javë luftë me vdekjen dhe i intubuar, 65 vjeçari mposht koronavirusin Arben Dojaka është 65-vjeçari, i cili ka arritur të mposhtë koronavirusin pas tre javë intubim. Sot vetë ministrja Og
"Po vjen periudhë e vështirë", Manastirliu mesazh para hapjes së shkollave Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një mesazh për nxënësit, mësuesit dhe pr
Manastirliu bën gati skenarët, tregon çfarë na pret në vjeshtë dhe dimër Vendi ynë ka marrë një tjetër ndihmë nga Bashkimi Evropian për të përballuar situatën me Covid-19. Gjatë një konference
Numër rekord të shëruarish nga koronavirusi në vend, Manastirliu vazhdon taktikën Shqipëria vijon luftën kundër pandemisë COVID-19. Ditët e fundit krahas viktimave dhe rasteve të reja me COVID-19, është
Manastirliu tregon me foto si të kontribuoni për të ulur numrin e të prekurve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar rregullat e qëndrimit në ambientet e transportit publik për t’u m
Manastirliu tregon skenaret: Nëse kalojmë 500 të shtruar, hapim spitalet rajonale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale, Ogerta Manastirliu ka deklaruar nga Spitali i Fierit ka deklaruar se sist
Manastirliu nxjerr shifrat, kaq pacientë mposhtën sot koronavirusin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka njoftuar se gjatë orëve të fundit betejën me ko
Lajm i mirë nga spitalet COVID, 119 qytetarë fitojnë betejën me koronavirusin Kanë ardhur lajme të mira nga situata me COVID-19 në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, raporton se
Mrekullia në QSUT, foshnja 12 ditëshe i mbijeton ndërhyrjes në zemër (VIDEO) Një mrekulli ka ndodhur në QSUT ku një bebe vetëm 12 ditëshe ja ka dalë me sukses pas një ndërhyrje në zemër. Manasti
Manastirliu jep lajmin e mirë: Kaq shqiptarë e fituan sot betejën me COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë fituar betejën me COVID 132 qy
Meta ngriti alarmin për numrin e ulët të mjekëve, reagon Manastirliu Pak më herët, Presidenti Ilir Meta ngriti alarmin për numrin e ulët të mjekëve për banor në Shqipëri. “Numri tepër i
A do të fillojë mësimi si normalisht, flasin autoritetet në bazë të studimit Ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe ajo e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë dalë në një komunikim për mediat në lidh
Organizoi dasmë në kohë pandemie, gjobitet me 1 milion lekë "Pjesë e strategjisë së vjeshtë-dimrit është edhe shumëfishimi i vaksinave falas kundër gripit, për të mbuluar të gjithë
Keni dyshime mbi COVID-19? Manastirliu thirrje të rinjve: Mendoni për ata që vuajnë! Në Shqipëri rinia është akuzuar për përhapje të COVID-19 për shkak të mosbesimit ndaj këtij virusi dhe stilit të jetesës
Shifra alarmante çdo ditë, Spahia ka dhjetë pyetje për Ramën e Manastirliun Teksa vendi ynë po shënon ritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus, Partia Demokratike akuzon qeverinë për mo
"Po përgatitemi për vjeshtën", Manastirliu flet për situatën nëpër spitale Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se kemi nevojë të respektojmë masat për të frenuar përhapjen e
Rritjet e rasteve me COVID, shtohen 300 punonjës në sistemin shëndetësor Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se sistemit shëndetësor do t’i shtohen 30
Manastirliu: Çfarë duhet të bëni nëse dyshoni se jeni infektuar me koronavirus ( VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku tregon se cfarë duhet të bëjë cdo person nëse dys