999 rezultate për

astir

Manastirliu zbulon cilat aktivitete do të vijojnë të jenë të mbyllura Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar protokollet e sigurisë për hapjen e bareve, restoranteve dhe pishinave në ambie
COVID-19, sa qytetarë janë shëruar në 24 orët e fundit 88 qytetarë janë shëruar nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë,
COVID-19/ Manastirliu jep lajmin e mirë: Do të vaksinojmë falas të gjithë popullatën Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka shpjeguar gjithçka mbi vaksinën anti COVID-19 në em
Manastirliu për vaksinën anti-COVID: Nënshkruam marrëveshjen me Covax Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka mbledhur Komitetin e Ekspertëve të Imunizimit në Institutin e Shëndetit
20 vjeç dhe lëvizte me armë në brez, policia e shpall në kërkim për plagosjen në Astir Eshtë identifikuar autori i plagosjes në Astir të Spartak Beqarajt. Autori është një 20- vjeçar me inicialet A.M, dhe
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje Spartak Beqaraj 45 vjeç u plagos ditën e sotme në Astir me armë zjarri. Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën
Kërcet arma në Astir, një i plagosur Të shtëna më armë zjarri janë raportuar në zonën e “Astirit” në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake bëhet e ditur
Në luftë me COVD-19, Manastirliu jep lajmin e mirë për mjekët e infermierët Prej muajsh, stafi mjekësor në Shqipëri po lufton denjësisht me COVID-19, duke venë cdo ditë veten në rrezik. Gjatë
Manastirliu jep premtimin: Pagat për personelin shëndetësor do të rriten Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se do të rriten pagat e stafit mjekësor.
Lajm i mirë: Nënë Margarita mposht COVID-19, lë spitalin "Shefqet Ndroqi" e shëruar Ndërkohë që në vend sot u shënuan 4 viktima dhe 132 raste të reja, nënë Margarita ka fituar betejën me COVID-19 dhe ësht
COVID-19/ Kolegu i tij çuditet me Manastirliun: Cili nga të ndjerit është doktor Seferi?! Mjeku Erion Dasho ka ngritur dyshime se shifrat e Covid nuk po raportohen saktë nga ministria e Shëndetësisë. Sipas t
Manastirliu prek me fjalët për mjekun që ndërroi jetë: Luftoi dy javë me COVID-19! Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manatirliu ka reaguar në lidhje me humbjen e jetës për shkak të infektimit me Covid-19 t
29 mijë ndërhyrje kirurgjikale? Spahia sulmon Manastirliun: E paditur apo mashtruese? "Injoranca është edhe më e madhe, nga sa mund ta imagjinojmë, ose pastaj mashtrimi është kthyer në mënyrë jetese e nuk n
Manastirliu nga Trauma: Këtë vjeshtë-dimër do të dyfishojmë kapacitetet në spitalet COVID Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka inspektuar Spitalin Universitar të Traumës, nga ku dhe dek
C'do ndodhë nëse ka nxënës me COVID-19? Manastirliu sqaron skenarët në rast rreziku Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstirliu ka folur lidhur me rreziqet e hapjes së shkollave për pandeminë ndërsa ka fol
Viti i ri shkollor, Manastirliu bën apelin e fortë Dita e nesërme shënon nisjen e vitit të ri shkollor një vit ky ndryshe nga gjithë të tjerët. Ministrja Manastirliu th
Tre javë luftë me vdekjen dhe i intubuar, 65 vjeçari mposht koronavirusin Arben Dojaka është 65-vjeçari, i cili ka arritur të mposhtë koronavirusin pas tre javë intubim. Sot vetë ministrja Og
"Po vjen periudhë e vështirë", Manastirliu mesazh para hapjes së shkollave Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një mesazh për nxënësit, mësuesit dhe pr
Manastirliu bën gati skenarët, tregon çfarë na pret në vjeshtë dhe dimër Vendi ynë ka marrë një tjetër ndihmë nga Bashkimi Evropian për të përballuar situatën me Covid-19. Gjatë një konference
Numër rekord të shëruarish nga koronavirusi në vend, Manastirliu vazhdon taktikën Shqipëria vijon luftën kundër pandemisë COVID-19. Ditët e fundit krahas viktimave dhe rasteve të reja me COVID-19, është