999 rezultate për

astir

"Do të zgjedhim kë të kurojmë!", Rama merr në mbrojtje Manastirliun pas deklaratës së fortë Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të PD të bëra pas deklaratës së Manastirliut në Kuvend. "PD të mos s
Gjoni përballet me Manastirliun për vaksinën: Do mbani përgjegjësi për çfarë do i fusni në gjak shqiptarëve Debat të fortë në Kuvend, sot ka pasur edhe deputeti i opozitës, Ralf Gjoni i cili është përplasur me ministren e Shënde
Manastirliu tregon vendimin: Do sigurojmë 1 milion e 140 mijë doza vaksina kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se fillimisht do të vaksinohet me vaksinën anti-covid 20% e po
Meta letër Manastirliut dhe Ramës, kërkon llogari për situatën e COVID-19 Presidenti Ilir Meta i ka dërguar letër drejtuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, kryeministrit Edi Rama dh
Ndodh çudia në Maqedoni, komshiu legalisht rrethoi me mur oborrin (FOTO LAJM) Një paradoks urban po ndodh në vendbanimin e Paprekshëm në Manastir. Njëmbëdhjetë familje ishin bllokuar ose me një
Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm: Nuk dua të dekurajoheni, kur do të hapet COVID3 Ministrija e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, bëri me dije ditën e sotme se spitali Covid është gati dhe pritet të hapet
"Qytetari ndërron jetë në dyert e QSUT-së", PD: Krim shtetëror, përgjegjësia e Ramës dhe Manastirliut “Vdekja e një qytetari të pafajshëm në dyert e spitalit, prova më e madhe se shëndetësia është në kolaps të plotë”- Dekl
12 viktima dhe 641 të infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2668 testime të realizuara, 641 persona kanë rezultua
50-vjeçari qan me lot dyqanin e rrënuar në Astir: Ku të mbytem, ku ta gjej të drejtën?! IKMT rrafshoi 20 objekte në zonën e Unazës së Re në Tiranë mëngjesin e së martës. 50-vjeçari, Ylli Kllezi, banor i zonës
"Kemi para 3 muaj të vështirë", Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bëri apel që qytetarët, të mos i neglizhojnë masat e vendosura për të parand
Manastirliu: Shtohen edhe 10 grupe të reja epidemiologësh në Tiranë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka zhvilluar sot një takim me ekipin e epidemiologëve të Tiranës ku deklaro
Manastirliu thirrje qytetarëve: Mos harroni maskën kur dilni nga shtëpia Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar qytetarët që të vendosin maskën para se të dalin nga shtëpia duke
Nesër mos harroni maskat! Manastirliu ka një thirrje të fundit për shqiptarët (VIDEO) Një ditë përpara hyrjes në fuqi të vendimit për mbajtjen e maskave mbrojtëse edhe në rrugë, ministrja e Shëndetësisë ka
Manastirliu udhëzon qytetarët për maskën: Lajeni në lavatriçe (VIDEO) Ditën e nesërme hyn në fuqi vendimi i qeverisë për mbajtjen e maskës më detyrim në ambientet e brendshme dhe ndaj minist
Maskë edhe në restorant? Manastirliu përgjigjet prerë: Po, ska përjashtime! Nga dita e enjte, në Shqipëri do të gjobitet cdo qytetar i cili jashtë ambietëve të shtëpisë, nuk ka vendosur maskë.
Manastirliu: Dyfishohen ekipet mjekësore të urgjencës për trajtimin në banesë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se do të ketë dyfishim të ekipeve mjekëso
Maskë kudo nga e enjtja, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vetëm dy ditë para vendosjes me ligj për maskën në ccdo ambient, ka dalë me
COVID-19/ Manastirliu: Vjeshta dhe dimri, muaj të vështirë Ministrja e shëndetësisë dhe mbrojtjes sociale Ogerta Manastirliu pret një vjeshtë dhe dimër të vështirë për shkak të pa
Ministrja Manastirliu me thirrje të fortë për gratë e vajzat: E ke vetë në dorë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të gjitha gratë dhe vajzat të cilat thotë se e kanë vetë
115 pacientë mposhtin COVID-19 Në 24 orët e fundit, 115 qytetarë e kanë fituar betejën me COVID-19, duke e çuar në 7874 numrin e përgjithshëm të të shë