999 rezultate për

astir

"E bëra për xhelozi", flet autori i ngjarjes së rëndë në Astir Autori i vrasjes së dyfishtë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në Tiranë është shprehur se ngjarja ka ndodhur për mo
Vrau dy motrat në sy të fëmijëve në Astir, arrestohet autori Përparim Ademi, i cili vrau dy motrat në zonën e Astirit në Tiranë është arrestuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngje
Vrasja me automatik në Astir, në vendngjarje ishin edhe dy fëmijë të mitur Detaje të reja tronditëse kanë dalë nga ngjarja e rëndë që përgjaku këtë fundvit në Shqipëri. Policia e Shtetit ka de
Viti mbyllet i përgjakur, detajet nga vrasja e dy motrave në Astir Një krim i rëndë ka ndodhur në një banesë tek zona e Astirit në Tiranë ku dy motra janë vrarë nga bashkëjetuesi i njërës
Djali qëllon me armë nënën në Astir Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Astirit në Tiranë. Djali ka plagosur nënën e tij me armë
Vaksina COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu: Presim të vaksinohet 20 përqind e popullatës Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu , lidhur me fushatën e vaksinimit në vendin tonë, ka bërë të ditur se filli
Gozhdët e përdorura për të kryqëzuar Jezus Krishtin zbulohen në dhomën sekrete të një manastiri (FOTO LAJM) Arkeologët kanë gjetur fragmente të gozhdëve 6 centimetra në një manastir në Milevsko, Çeki. Arkeologët kanë zbuluar
Manastirliu: Nga 24 dhjetori kufizohet edhe më shumë orari i bareve e restoranteve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bëri me dije lajmin sot se nga data 24 dhjetor, është marrë vendim që të kuf
Lufta me koronavirusin, Manastirliu sqaron masat e reja gjatë fundvitit Pas shtimit të rasteve me koronavirus, ministrja Ogerta Manastirliu në një komunikim për mediat ka nxjerrë dhe masat e r
Manastirliu: Po bëhemi gati për të tjera masa shtrënguese ndaj COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu paralajmëroi sot masa të reja për vendin në fundvit me qëllim parandalimin e
Kokainë, heroinë, para e makinë! Arrestohen dy shtetas pas aksionit në Astir Dy persona u arrestuan nga policia pasi dyshohet se ishin posedues dhe shpërndarës të lëndës narkotike në Tiranë. Në
Hapet spitali COVID-5 Manastirliu: Situata pandemike e qëndrueshme Në Elbasan është hapur spitali COVID 5, ku do të jenë në dispozicion 81 shtretër. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Ma
Manastirliu për vdekjen e mjekut Kerci: Mjekësia humbi një prej profesionistëve më të zotë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka shprehur ngushëllimet e saj për ndarjen nga jeta të mjekut Mihal Kerci.
Manastirliu për vaksinën: Presim të vijë sa më shpejt Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një vizitë në Durrës u shpreh sot se pret që vaksina anti-covid të vijë s
Manastirliu flet për vaksinën kundër COVID-19: Pas 20 dhjetorit do të nisin testimet e shpejta Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka deklaruar nga Durrësi se testet e shpejta janë shp
Në gjendje të rënduar prej disa ditësh! Manastirliu: Ndihmë për mjekun Drini Dobi! Pas disa ditësh thirrje për ndihmë në rrjetet sociale, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu shkruan se qeveria s
MAQEDONI/ 365 raste të reja me Covid-19 dhe 25 të vdekur (FOTO LAJM) Në 24 orët e fundit, u kryen 947 teste dhe 365 raste të reja të kovid-19 u regjistruan në: Shkup 126 ,Kumanove 27 ,Sh
Manastirliu uron për ditëlindje infermieren: Me foshnjën tre muajshe në shtëpi u kthye në shërbim "Foshja e saj ishte vetëm 3 muajshe kur Rovena Rushiti, infermierja e palodhur e spitalit Infektiv, vendosi të shërbejë
Çfarë ndodh nëse mbushen spitalet, Manastirliu zbulon skenarin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastiriu gjatë komunikimit me gazetarët, foli dhe për spitalet rajonale që do të jenë
Manastirliu hap dyert e Covid-4, mjekët tregojnë ç’ndodh nëse gjendja e pacientëve përkeqësohet Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka postuar në rrjetet sociale një video ku tregohen pamjet e brendshme të s