999 rezultate për

astir

Vaksina anti-COVID-19, Manastirliu: Qeveria ka parapaguar për 20% të popullatës Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se qeveria shqiptare ka parapaguar përmes Covax vaksinë për 57
Manastirliu nga Kuvendi: Në dhjetor vijnë testet e shpejta, mos hajdeni vonë në spitale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu bëri një ekspoze të punës në sektorin e shëndetësisë g
Ndarja nga jeta e dy mjekëve, Manastirliu: Jam e pikëlluar! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu reagon pas ndarjes nga jeta të dy mjekëve, përkatësisht Dr. Bledi Nini dhe
Manastirliu tregon vendimin e ri pas 1 dhjetorit: Mësimi do alternohet, online dhe me prani fizike Komiteti Teknik i Ekspertëve, nisur nga situata epidemiologjike ka vendosur që t’i rekomandojë Ministrisë së Arsimit, Sp
Manastirliu tjetër apel qytetarëve: Kufizo kontaktet Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë sërish thirrje qytetarëve, si pasojë e shtimit të ndjeshëm të rastev
17 të vdekur nga koronavirusi, Manastirliu zbulon 3 armët e vetme kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pasi sot është shënuar shifra më e lartë e jetëve të humbura nga
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu hap spitalin COVID 4 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë ka inspe
Ditëlindje në Infektiv, Rama dhe Manastirliu urojnë Najada Çomon Shefja e Spitalit Infektiv, doktoresha Najada Çomo ka festuar sot ditëlindjen në Infektiv. Kryeministri Edi Rama e ka
Manastirliu: Ti mund të jesh një hero, lufta kundër COVID-19 nuk nis në spital! "Mjafton zbatimi i masave të thjeshta, për të qenë një hero: maska, distancimi, higjiena!" Ministrja e Shëndetësisë O
"Vdekjet nga Covid dy herë më të larta", Manastirliu i përgjigjet akuzave Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur për mediat në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia e koronavi
COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku Një mjek i njohur ka humbur betejën me COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi ditën e sotme ndar
COVID-19/ Manastirliu u jep lajmin e mirë shqiptarëve që po kurohen në banesë:Rimbursim 100 përqind! Ministrja Manastirliu u ka dhënë një lajm të mirë shqiptarëve të infektuar me COVID-19 dhe që po kurohen në banesat e ty
Dyfishimi i rasteve të reja me koronavirus në vend, DW: Shifrat parathonë kohë të vështira Situata e pandemisë në Shqipëri po i afrohet vijës së kuqe. Autoritetet shëndetësore sapo e kanë quajtur atë “situatë kr
Manastirliu: Situata është kritike, sa vatra aktive janë në Shqipëri Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se numri i të infektuarëve me koronavirus në vend është shtuar ndj
Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu z
Shqipëria nënshkruan marrëveshjen me OBSH, Manastirliu tregon 3 skenarët e mundshëm Shqipëria dhe OBSH kanë nënshkruar marrëveshjen për përballimin e situatës së pandemisë. Gjatë fjalës së saj ministr
Manastirliu si Rama, vazhdon përrallën e ekskluzives dhe hedh pamjet nga COVID 2 Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu mëngjesin e kësaj të enjtje e ka nisur me pamjet nga brenda spitalit Covid 2
A do ketë një tjetër mbyllje totale? Përgjigjet Manastirliu Shifrat e të infektuarve dhe humbjet e jetës nga Covid-19 mbeten akoma të larta në vendin tonë. Kjo ka bërë që Komiteti
Manastirliu sqaron kufizimin e lëvizjes: Baret dhe restorantet vatrat kryesore të infeksionit Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur në Skype për emisionin “Open” në Top Channel për shifrat që Shqip
Shqipëria mes vendeve që do të marrin vaksinën, Manastirliu zbulon për kë do të jetë falas Në studion e emisionit "Real Story" në "News 24", ministrja Ogerta Manastirliu tha se Shqipëria është mes 180 vendeve që