999 rezultate për

asqeriu

Fjalët e ndjera të Bujar Asqeriut para Kuvendit: Mos e kafshoni teatrin Aktori Bujar Asqeriu ditën e sotme u është bashkuar qindra qytetarëve dhe artistëve, për të protestuar kundër ligjit të
Protesta për Teatrin/ Bujar Asqeriu bën thirrjen e fundit: T’u themi grabitqarëve të heqin thonjtë nga… Bujar Asqeriu ka qenë ka qenë aktori i radhës që ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin në Protestë ditën e premte. Në
Aktori Bujar Asqeriu parashikon fundin e Ramës Aktori i njohur i teatrit dhe i kinemasë, Bujar Asqeriu, shpreson se deputetët socialistë nuk do ta votojnë draftin e qe
Asqeriu i bën thirrje Ramës: Teatri është i shenjtë! Lufta e artistëve kundër prishjes së Teatrit vazhdon akoma me zell. Aktori i mirënjohur Bujar Asqeriu i ftuar në Neës
Asqeriu i zhgënjyer: Amnisti për ata që vodhën, lekët ti dorëzojnë për teatrin Lufta e artistëve kundër prishjes së Teatrit vazhdon akoma me zell. Aktori Bujar Asqeriu ka deklaruar këtë herë se at
Bujar Asqeriu: Mos të guxojë kush të prekë Robert Ndrenikën! Aktori i madh Bujar Asqeriu nuk ka kursyer akuzat, tonet e ashpra dhe shpërthimet ndaj vendimit të qeverisë për prishjen
Asqeriu sërish në revoltë: Kur tronditet Robert Ndrenika, s'pyes për njeri! Shpërthimi i aktorit Bujar Asqeriu bëri bujë në media dhe rrjete sociale. Këtë herë ai ka folur në Zonë e Lirë ku u
Rama nuk kursen sulmet as për Bujar Asqeriun: S'ka fonde për rrogtarët e Saliut! Kryeministri Edi Rama ka marrë fjalën në Kuvend ku ka folur në lidhje me çështjen shumë të diskutuar të Teatrit Kombëta
Plas në mbledhje, Bujar Asqeriu heq xheketën dhe degjeneron Kumbaron në takim (VIDEO) Aktori Bujar Asqeriu ka reaguar i tërbuar gjatë takimit me ministren e Kulturës pas debateve për prishjen e Teatrit Komb
Asqeriu tregon tmerrin e artit shqiptar: Trebicka, i sëmurë me kancer ngrohej me filxhanin e çajit Ditët e fundit artistët kanë shpërthyer në revolta dhe kanë kundërshtuar me bindje nismën e Ministrisë së Kulturës për l
"Qeveritarët me vila 5 milion euro s'e çajnë tr*pin për artistët", fjalimi për të vënë kujën i Bujar Asqeriut (VIDEO) Artistët e Teatrit Kombëtar ditën e sotme janë penguar dhe nuk janë lënë të hyjnë në ambjentet e brendshme të tij. Pa
Shpërthen i madhi Bujar Asqeriu: Askush se çan tr*pin për artistët Artistët e Teatrit Kombëtar ditën e sotme janë penguar dhe nuk janë lënë të hyjnë në ambjentet e brendshme të tij. P
Bujar Asqeriu Bujar Asqeriu lindi më 13 gusht 1956 në Vlorë, Shqipëri. Është një aktor i mirënjohur i skenës dhe ekranit shqiptar.