999 rezultate për

aspektet

Ahmeti: Deklarata Shqiptare do jetë pjesë e programit qeveritar Deklarata e tre partive shqiptare në Maqedoni nuk do të përfshihet plotësisht në programin e qeverisë së re për disa ars
Basha me FMN: Situata është dramatike në të gjitha aspektet e jetës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, priti në një takim shefen e misionit të FMN-së për Shqipërinë, znj Anita T
Turqia ofron mbështetje për Kosovën në të gjitha aspektet Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni takoi ditën e sotme ambasadoren e Republikës së Turqisë në Kosovë, Kivilc
Vizita e Papës, nis rikonstruksioni i segmentit rrugor Tiranë-Rinas Vizita e e Papa Franceskut në vendin tonë ka bërë që Ministria e Transportit të nisë punën për rikonstruksionin e segmen
"Shihni aspektet pozitive të punës" Stresi, ankthet dhe shqetësimi janë gjërat më normale të punës. Shpesh mund të kemi pakënaqësi nga paga apo edhe kontrad
Leverkusen-PSG, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Përveç Manchester City-Barcelona sot në mbrëmje luhet edhe dueli tjetër Bayer Leverkusen-Paris Saint Germain. Edhe pse u