999 rezultate për

asokohe

Trafiku i drogës, çfarë ndodh tani me Mimi Kodhelin pas deklaratës bombë të Tahirit? Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri vijon mbrojtjen e tij përmes avokatëve dhe vetes para trupës gjykuese në Gjykatë
2 dekada nga "sundimi" i Putin (FOTO LAJM) 20 vite më parë, presidenti rus Boris Yeltsin emëroi kryeministrin e tij të katërt në më pak se 18 muaj. Ai ishte Vladim
Modeles i ndodh gjëma, shpërfytyrohet pas operacioneve plastike Në ditët tona, ndërhyrjet plastike janë bërë një gjë mëse e zakontë (sidomos për ato të cilave ua lejon xhepi). Por
E frikshme, kjo modele u shpërfytyrua pas një ndërhyrjeje estetike Në ditët tona, ndërhyrjet plastike janë bërë një gjë mëse e zakontë (sidomos për ato të cilave ua lejon xhepi). Por
Ja si e luftoi korrupsionin Pashko Vasa Për të treguar se shqiptarët kanë nxjerrë historikisht njerëz të mëdhenj për të mbrojtur pasurinë e atdheut, tokën dhe p