999 rezultate për

asnjehere

Pushimet zbusin Heidi Klum, publikon si asnjëherë foto me fëmijët (FOTO LAJM) Heidi Klum po shijon prej disa ditësh udhëtimin e saj në Gjermani, ku ndodhet së bashku me familjen. Si rrallëherë super
Vetëm më një mesazh, të jesh i dashuri i Encës s'ka qenë asnjëherë më e lehtë (FOTO LAJM) Nuk e pritëm këtë deklaratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e f
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Ju kanë munguar? Publikohet trailer i "Tom And Jerry" më real se asnjëherë (VIDEO) Traileri zyrtar i filmit të ardhshëm të animuar “Tom And Jerry” u publikua, ndërsa do të vijë këtë herë ndryshe për fans
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
Pogba shprehet se në karrierën e tij nuk ka qenë asnjëherë në vështirësi Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba e ka vlerësuar këtë sezon si më të vështirën e karrierës. Francezi nuk është n
Siç nuk e keni parë asnjëherë, Ronela shfaqet pa grim dhe me pizhama (FOTO LAJM) Ronela Hajati është një këngëtare e talentuar dhe njihet për karakterin e saj të drejtpërdrejtë. Ama Ronela shfaqet g
Rama: Asnjëherë koalicion apo marrëveshje me LSI-në Partia Socialiste nuk do të bëjë koalicion me LSI-në. Këtë e konfirmoi Kryeministri Edi Rama në emisionin "Open", në Top
Më joshëse se asnjëherë nga ballkoni, Lei Kraja mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë aktive në rrje
Pacientë që luftojnë me vdekjen, Rama: Nesër do të dalin filmimet nga spitalet covid Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se do të dalin pamje nga spitalet Covid, ku pacientët vuajnë nga shenjat e rënda të së
Flet naftëtarja që tentoi të vetëflijohej: I provuam të gjitha Mimoza Muhametaj, një nga grevistet e Ballshit tentoi të vetëflijohej mbrëmjen e djeshme, por shpëtoi nga ndërhyrja e ko
Më joshëse se asnjëherë nga ballkoni, Lei Kraja mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë aktive në rrje
Mike apo rivale?! Tea-Anës: Unë nuk e zgjodha asnjëherë Fatjonin Tea nuk e ka pritur mirë që Ana ka zgjedhur në takim Arjonin, djalin që ajo kishte zgjedhur për të dalë këtë javë. Aj
"Na tremb kështu siç je", Luana si asnjëherë i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete soc
Këto ushqime nuk duhen ngrënë asnjëherë në mëngjes Shumica prej nesh kur zgjohemi herët në mëngjes zgjedhim të hamë disa ushqime të caktuara të cilat mendojmë që janë të s
Nga "takimi" me Skënderbeun te jeta familjare, Elisa Spiropali rrëfehet si asnjëherë (FOTO&VIDEO) A është ministrja Elisa Spiropali një chef-e kuzhine shumë e mirë? Në një intervistë ekskluzive në programin “ABC e Pasd
Ushqimi që nuk duhet konsumuar asnjëherë para se të flin Trupit i nevojitet gjumi në mënyrë që të funksionojë siç duhet. Mungesa e gjumit është gjithmonë gjë e keqe për shëndeti
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
"Shkova me vajzën në burg për tu ndarë", Eli Fara rrëfehet si asnjëherë për ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eli Fara ka bërë një rrëfim të pazakontë rreth të shkuarës së saj. Si kurrë më parë, ajo ka folur dj