999 rezultate për

asma

Dasma e Harryt, si u kujtua sot princeshë Diana Dasma mbretërorë ka qenë sot një nga eventet më të ndjekura në të gjithë botën. Diana, e ëma e princ Harry, i cili so
Dasma e vitit, shihni çfarë veshën VIP-at në martesën e Harryt me Meghan (FOTO LAJM) Sigurisht që dasma e Meghan Dhe Harryt sot do pushtonte gjithë vemendjen mediatike. Dasma mbretërore ka bërë bashkë s
Dasma mbretërore, Armina Mevlani kritikon princeshën e re (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ka treguar se nuk i ka pëlqyer fare Meghan Markle. “A ju pëlqen fustani i
Ndiqni LIVE cerëmoninë e dasmës së Harry-t dhe Meghanit (VIDEO) Princ Harry dhe Meghan Markle kurorëzojnë sot dashurinë e tyre me një dasmë mbretërore. Mijëra të ftuar gjenden në k
Udhëzues nga Samsung për Përdorimin Etik të Smartfonëve në Dasma Shmangni shkrepjen e fotografive gjatë ceremonisë; zakonisht ka një fotograf profesionist për këtë. Sigurohuni që të shi
Do të kemi apo jo dasmë mbretërore? I ati i Meghan Markle, kërkon të shtyhet dasma! (FOTO LAJM) Babai i Meghan Markle është "i vetëm dhe i mërzitur" në spital pas operacionit në zemër dhe pranon se nuk mund të shkoj
Dështimet më epike të dasmave, nuseve që iu prish dita e madhe (FOTO LAJM) Është shumë e vështirë të kapësh momentin e duhur në fotot e dasmës dhe në të njëjtën kohë të përpiqesh që ai moment të
Rama shpall Erdoganin vëlla: Nuk pyes çfarë thonë amerikanët Kryeministri Edi Rama nuk është i bindur plotësisht për orientimin euro-atlantik të Shqipërisë duke flirtuar kështu njëk
Ronela paralajmëron një stuhi: Mua më pëlqen dasma e madhe Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara në botën e showbizit shqiptar. E ftuar te Rudina, ajo është r
Ngriti celularin ta filmonte, Tahiri ironizon Berishën: Shko filmo synetlliqe! Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u rikthye shumë fuqishëm dhe i mori mediat me rrallë dhe me një vrull të habitshë
Zonja e Parë e Ferrit, njihuni me gruan e Bashar al-Assad (FOTO LAJM) Zonja e Parë e Sirisë ishte përshkruar si Princëshë Diana e Sirisë me pamjen dhe sensin e modës. Megjithatë, Asma al-Ass
Bënë namin me dasmat luksoze, kush nga nuset VIP ka harxhuar më shumë? Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale verën e kaluar padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e
Dasma në Kosovë kthehet në tragjedi, si e vrau xhaxhai nipin Një aheng familjar në familjen Sopaj të Mushtishtit është kthyer në tragjedi. Xhaxhai ka plagosur nipin e tij 14 vjeç. I
Princ Harry dhe Meghan Markle nxjerrin një tjetër sekret nga dasma! Detajet e dasmës mbretërore po plotësohen në një të tëre dhe më në fund po ndahen me publikun. Pak ditë më parë u shpall
Sezoni i dasmave po vjen, martesat VIP që tundën verën e kaluar (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale verën e kaluar padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e
PAMJE TË RËNDA/ Bo bo, qënka dhe çupa! Dasma i kthehet në mort familjes fatkeqe në Fier (VIDEO) Tashmë është e konfirmuar. Edhe në makinën e çiftit të vdekur në aksidentin e Fierit gjendej edhe vajza e tyre, e cila g
Lambo e Ferrari, kjo është dasma shqiptare më luksoze (FOTO LAJM) Se populli shqiptar është me të vërtetë një popull i harmonishëm, kjo nuk ka asnjë pikë dyshimi. Një dasmë tjetër e c
Dasma në Kosovë që hyri në histori (FOTO LAJM) Se populli shqiptar është me të vërtetë një popull i harmonishëm, kjo nuk ka asnjë pikë dyshimi. Një dasmë tjetër e c
Dasmat e VIP-ave ndër vite, kush është nusja shqiptare më e bukur? (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë vit padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e show
Modelja prezanton shoqërueset më tërheqëse që kanë parë dasmat shqiptare Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës. Ajo ka vendosur të martohet këtë verë. Dat