999 rezultate për

asllan

Ja kush është Gëzim Kajno, i akuzuar për vrasjen e Asllan Kërtushës Pas arrestimit një ditë më parë nga policia, është zbuluar imazhi i Gëzim Kajnos, i akuzuar për vrasjen e Asllan Kërtush
Ja si u vra Asllan Kërtusha sonte në Durrës Asllan Kërtusha 30-vjeç me disa precedentë të mëparshëm penalë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pas një sherri të ndodh
Ekzekutohet Asllan Kërtusha në Durrës, mik i Denis Shtrazës Policia e Durrësit ka njoftuar se si pasojë e një përleshje me armë zjarri në qytet një prej të plagosurve Asllan Kërtus
Gjetan Keta gjakos turkun në "Asllan Rusi" Boksieri shqiptar Gjetan Keta ka fituar ndeshjen përballë turkut Uzun. Ndeshja ka qenë mjaft e fortë mes dy boksierëve
Kryetari i Suharekës: LDK e ka Kryeministrin, s’ka arsye të jetë kundër Thaçit President Kryetari i Suharekës, Sali Asllanaj, ka thënë se është paradoksale qysh po tentohet prej disa individëve brenda partisë
Shqiptarja firmos për Manchester City-in Një nga futbollistet më të mira shqiptare të të gjitha kohërave, Kosovare Asllani është larguar nga PSG e Francës për të
Rëfimi i Muho Asllanit: Mehmet Shehu mund ta vriste Enverin Ish-anëtari i Byrosë Politike, Muho Asllani, hedh dritë mbi debatet në Byronë Politike dhe kritikat e ish-kryeministrit
Bukuroshja e Botërorit më e bukur me flamurin kuqezi (FOTO LAJM) Shqipëria e ka një përfaqësues në Kampionatin Botëror për femra. Në Kanada nuk mungojnë futbollistet dhe tifozët shqipta
Naço i kërkon Nishanit pezullimin e gjyqtarit Hasa Sa i takon akuzave të parashtruara për fshehje dhe mosdeklarim të pasurisë, ministri Naço ka reaguar për gjyqtarin Qani
Pezullohet gjyqtari dhe prokurori në Elbasan pasi fshehën pasurinë Për shkak se fshehën pasurinë, masat e menjehershme janë ndërmarë për një gjyqtar dhe prokuror në Elbasan, të cilët janë
Pas dy muajsh në arrati, arrestohet “bosi” i Gostivarit, Fadil Asllani Policia ka arrestuar dje në Gostivar, Fadil Asllanin, të dyshuarin e parë në rastin “Çekani” Pas thuajse dy muajsh ar
Sali Asllanaj nga LDK: Blloku mund të shkatërrohet Anëtari i Kryesisë së LDK-së dhe kryetari Komunës së Suharekës, Sali Asllanaj ka thënë se LDK-ja mund edhe ta marrë vend
Derbi, ekran gjigand në Laprakë për tifozët e Partizanit Në pamundësi për ta ndjekur derbin e nesërm ndaj Tiranës, tifozët e Partizanit kanë menduar diçka ndryshe për të parë nd
Serbet tentojne kthimin ne Kosove, protestojne shqiptaret (FOTO LAJM) Mbi 300 banorë të fshatit Mushtisht kanë bllokuar rrugën në qendër të fshatit, duke ndaluar serbët që kanë dashur të kth
Persida Asllani, drejtoresha e re e Bibliotekes Kombetare Qeveria vendosi sot lirimin nga detyra te Drejtorit te Bibliotekes Kombetare, Aurel Plasarit dhe zëvendësimin e tij me P
Ardi Asllani, i dashuri i ri i Anxhela Martinit (FOTO LAJM) Stilisti Ardi Asllani dhe topmodelja Anxhela Martini po jetojnë një histori dashurie. Këtë gjë e ka bërë të qartë edhe p
Vrasësit e trefishtë në Gjilan vihen përpara drejtësisë Departamenti i Krimeve të Rënda i Prokurorisë Themelore të Gjilanit ka ngritur aktakuzë për vrasje për tre persona, për
Shkon në Shkup për ekspozitë, i vjedhin fotografitë artistike Fotografi nga Kosova, Asllan Krasniqi ka dashur të realizojë një ekspozitë në Shkup. Mirëpo, pikërisht në Shkup atij
Këshilltari i Presidentit, rekruton militantë për protestën e PD-së Ylli Asllani është një nga njerëzit që po rekruton militantë për protestën e PD-së, e cila mbahet më 20 shkurt. Aslla
Bomba në makinën e Dërvishit, zbulohet pronari i telefonit Celulari i përdorur nga Julian Sinanaj për të montuar bombën në makinën e prefektit të Vlorës, Besnik Dervishi, i është