999 rezultate për

askush

Kënga e e re e Taynës po bën namin, por askush nuk e kapi këtë detaj (VIDOE) Mbrëmë Tayna publikoi këngën që fansat po e prisnin me padurim. "Sicko" mban titullin projekti i cili po shkon drejt 1 m
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte A keni gjetur ndonjëherë një monedhë në rrugë ose në ndonjë cep të largët të shtëpisë? Le të zbulojmë kuptimin e kësaj n
"Askush nuk mund të të lëndojë me shumë se vetja", Marsida ka akoma për të thënë Eshtë kthyer padyshim në një personazhet më të komentuar për momentin, që kur ngjarja e rëndë tronditi qytetin e Kavajës
Askush se dinte! Gazetari irlandez i zbulon sekretin Ramës për pronën në Berlin Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër njerëzit më të komentuar të momentit në vend. Kjo jo vetëm për pozicio
Rritet tensioni në Astir, banorët: Askush s'na ndal Banorët protestues të zonës së Astirit kanë mbërritur para drejtorisë së Policisë Tiranë ku kërkojnë lirimin e 2 te arre
Zidane ia bën të qartë Courtois: Askush nuk e ka vendin e garantuar! Zinedine Zidane ka dhënë një mesazh të fuqishëm për lojtarët e Real Madrid. Vendi i titullarit për Thibaut Courtois t
Kaos në Rinas, kompania e njohur shtyn udhëtimin me 7 orë e askush s'mban përgjegjësi ‘Ernest Airline’ është vazhdimisht në qendër të kritikave për shkak të moskorrektesës për udhëtimet nga Rinasi. Së fu
Rama heq përgjegjësinë nga vetja: Në BE sot askush nuk futet dot Në seancën e ditës së sotme në Kuvendin e Shqipërisë, teksa diskutohet mbi projekt-rezolutën e propozuar nga deputetet S
"Askush nuk punon më aty", moderatorja tregon pse u mbyll In Tv Televizioni "INTV" është mbyllur. Këtë e ka pranuar edhe njëherë për të gjithë publikun, moderatorja Sara Gjordeni e ci
Sonila Meço: Ilir Meta, një president që se përfill askush! Shkarkimi i Presidentit Ilir Meta është kthyer në një ndër cështjet më të komentuar në media. Sipas gazetares Sonila
"U qelb", Kelvi Kadilli tregon arsyen pse u largua nga Top Channel (FOTO LAJM) Kelvi Kadilli u bë shumë i njohur për publikun në emisionin "Pop culture" të cilin e drejtonte bashkë me Dojna Memën. Po
Mustafa siguron skeptikët: Askush prej nesh nuk e do koalicionin me PDK-në Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka marrë pjesë në tubimin elektoral në Prishtinë, në Degën e dytë të këtij subjekti politik.
Askush s’e dinte: Këngëtarja shqiptare qenka nënë e një vajze (FOTO LAJM) Megjithëse prej vitesh i ka munguar publikut shqiptar, këngëtarja Elia Shena është tepër aktive në profilin e saj në Ins
7 kombinime perfekte për tani që askush nuk di ç’të veshë (FOTO LAJM) Ok, sapo kemi hyrë në sezonin më të vështirë të vitit. Në mëngjes është ftohtë, gjatë ditës bëhet një vapë e tmerrshm
Moti i keq, tensioni lartë djeg shtëpinë (VIDEO) Reshjet e dendura të shiut si dhe era e fuqishme ka shkaktuar jo pak kaos në kryeqytet, duke krijuar përmbytje, ndërkohë
Tahiri mesazh Ramës: Askush nuk e ka në dorë karrierën time politike (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë i drejtpërdrejtë, i qeshur por edhe mjaft kërcënues në konferencën e sotme për shtyp duke lëshuar
Të vërtetat që s'i ka thënë askush, gazeta britanike zbulon çfarë fshihet pas telenovelave turke Gazeta britanike "The Guardian" i ka kushtuar një artikull telenovelave turke duke zbuluar edhe fakte që fshihen pas tyr
Haradnaj, mesazh për 11 Shtatorin dhe thotë se askush në SHBA nuk donte ndarjen e Kosovës Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka mbajtur një konferencë për media në ndërtesën e Qeverisë, pas zbulimit të o
Erdogan: Askush s'na ndalon të kemi armë bërthamore Presidenti turk, Recep Erdogan ka shpalosur ambiciet e vendit që drejton për krijimin e një arsenali ushtarak bërthamor.
Xhaka reagon ndaj kritikëve: Askush nuk flet për... “Ne patëm shumë shanse, por kështu e ka futbolli. Askush nuk flet për rastet tona, askush nuk flet sa shanse i humbëm. A