999 rezultate për

askush

Cavani shkruan historinë te PSG, askush si ai Cavani shkruan historinë me PSG-në, askush si ai Edi Cavani po shkruan historinë te PSG-ja. Sulmuesi uruguaian, me
Meta del me spot për tubimin e 2 Marsit: Mos ta provojë askush kokëfortësinë time! (VIDEO) "Të mos e provojë askush kokëfortësinë time për të mbrojtur interesat e vendit tim..." Ditën e sotme presidenti Ilir
Alketa flet për herë të parë pas "sherrit" me moderatoret: Ishte ironi, askush s'mendoi për mua (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu pak kohë më parë ishte në fokus të mediave për shkak të dy postimeve për Xhemin dhe motrat Vjo
"Të bleu Berisha", reagon ashpër ndaj akuzave ish e dashura e Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
Ishte "drejtor biblioteke" në burg, sot askush nuk guxon t’ja zërë vendin Shullazit Procesi në Gjykatën e Apelit kundër Emiljano Shullazit dhe grupit të tij me Endri Qyqen, Endri Zelën, Gilmando Danin dhe
Liverpoolin nuk e ndal askush, fiton në transfertë ndaj West Ham (VIDEO) Liverpooli ka vazhduar me formën spektakolare në Premier League, duke arritur fitoren e radhës kundër West Ham United me
8 tipet e meshkujve që nuk vlejnë, askush nuk do donte një lidhje me ta Sot ka shumë gra që janë në të tridhjetat e tyre pa partner. Kur pyeten pse janë vetëm, shpesh përgjigja e tyre është –
Askush nuk e dinte, martohet Klea Huta dhe Elgit Doda (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
Krimi po bën kërdinë, Veliu merr masën ekstreme ndaj policëve: Askush të mos flasë! Në kuadër të paralajmërimit edhe të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj ndaj policëve që të mos komunikonin me gazetar
Shekerinska: Rasti "Zhvatja" provoi se askush nuk është mbi ligji Rasti “Zhvatja” dhe të gjitha hetimet me të treguan se në të vërtetë askush nuk është mbi ligjin, thotë zëvendëskryemini
Tifozët e Napolit nuk fshihen, kërkojnë trajnerin e kombëtares shqiptare "Thuaji presidentit të telefonojë Edi Rejën sepse tani duhet të mendojmë për të shpëtuar veten". Kjo ishte thirrja e
E dhimbshme, burri ndërron jetë në spital por askush nuk e kërkon Një rast sa i pazakontë, aq edhe i dhimbshëm ka ndodhur në Prishtinë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Tru
Po bëhen 2 muaj nga tërmeti, banori: Nuk na zë gjumi, pleqtë nuk i do askush Dhe pak kanë kaluar më shumë se një muaj nga tërmeti i 26 nëntorit, banorët vijojnë të ankohen se nuk kanë marrë asnjë z
Askush nuk e di arsyen, si liqeni brenda natës mbyti 1700 njerëz Gjatë natës së 21 gushtit 1986, fshatarët që banonin pranë liqenit afrikan Nyos dëgjuan bubullima të pazakonta … Për
"Askush nuk qeshte", Olsi Bylyku rrëfen momentin e sikletshëm në "Klanifornia" (VIDEO) Aktori i humorit, Olsi Bylyku ishte i ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku tregoi dy raste të sikletshme që i kanë ndod
Ylli kosovar: Askush se besonte se do të debutoja për Bayernin kaq shpejt Ylli kosovar Leon Dajaku ka thënë se askush nuk do ta besonte se ai do t’ia dilte të debutonte për Bayern Munich brenda
Askush Leipzig në Evropë, në 8 ndeshjet e fundit ka shënuar së paku 3 gola Leipzig i Julian Nagelsmann është ekipi më në formë në Evropë në muajt e fundit. Ekipi gjerman ka marrë fitore bindës
Miku i Elvanës zbulon mashtrimin në Festival: Na thanë që juria ishte e huaj e s’e njihte askush Stilisti Valdrin Sahiti ka reaguar një ditë pas ndarjes së çmimeve të Festivalit të 58-të të RTSh-së, ku mikja e tij Elv
Askush nuk e vuri re, por Elvanës i paska ndodhur e papritura gjatë performancës në Festival (VIDEO) Të gjithë e dinim prej ditësh se kërcimi i Elvana Gjatës në Festivalin e Këngës, do të ishte me shami. Këtë e pamë në
Sot "të bukurat e dheut", si dukeshin VIP-at kur nuk i njihte askush (FOTO LAJM) Shumë prej nesh mund të mos duam të na dalin fotot e dikurshme kur jo çdo gjë shkëlqente. Por për VIP-at, mundësia pë