999 rezultate për

askujt

Daja: Jemi Partizani, nuk i druhemi askujt! Kundër Laçit taktika nuk vlen Ilir Daja, trajneri i Partizanit, ka dalë para mediave ditën e sotme dhe ka folur për sfidën e radhës në kampionat kundë
HOROSKOPI/ Shenjat që s'do i tregonin kurrë sekretet tuaja Ju ka ndodhur ndonjëherë t’i keni rrëfyer një sekret një shoku ose shoqeje dhe të nesërmen ta kenë mësuar të gjithë?
Rama nuk mban përgjegjësi për të vetët, "lëshon" Ervin Bushatin Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për shtyp ditën e sotme ka deklaruar se Partia Socialiste nuk bëhet mburojë e as
HOROSKOPI/ Shenjat që s'do i tregonin kurrë sekretet tuaja Ju ka ndodhur ndonjëherë t’i keni rrëfyer një sekret një shoku ose shoqeje dhe të nesërmen ta kenë mësuar të gjithë?
Rozana Radi: Kishte ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare (FOTO LAJM) Ajo ka ngritur gjithmonë zërin në padrejtësi e sidomos kur preken gratë. Rozana Radi është një nga personazhet shqipt
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
10 vende për t'i fshehur gjërat me vlerë që askujt nuk do i shkonin ndërmend Ndonjëherë t’i mbash paratë në shtëpi mund të jetë shumë e përshtatshme. Por pyetja është se ku mund t’i mbani ato, që n
"Nuk jemi shërbëtorë të askujt", Rama ja pret shkurt SHBA-ve e BE-ë Kryeministri Edi Rama ka folur me vendosmëri se për hapjen e listave nuk vendosin ndërkombëtarët, por vetë shqiptarët dh
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
"Sipas jush i bie që i urituri të hajë gruan", Einxhel i kthehet shkrimtares (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme shkrimtarja Flutura Açka përmes një postimi në rrjetet sociale doli kundër vajzave të ekranit, që
HOROSKOPI/ Shenjat që s’do i tregonin kurrë sekretet tuaja Ju ka ndodhur ndonjëherë t’i keni rrëfyer një sekret një shoku ose shoqeje dhe të nesërmen ta kenë mësuar të gjithë?
Shenjat e horoskopit të pavarura që s'kanë nevojë për mbështetjen e askujt Këto janë 5 shenjat më të pavarura të zodiakut; shpirti i tyre është i lirë dhe nuk duan të varen nga askush Ujori
Shenjat e horoskopit të pavarura që s'kanë nevojë për mbështetjen e askujt Këto janë 5 shenjat më të pavarura të zodiakut; shpirti i tyre është i lirë dhe nuk duan të varen nga askush Ujori
Flet babai i pacientit zero në Shqipëri: Përvojë e frikshme, s'ja uroj askujt! "Një përvojë e frikshme që nuk do t'ja uronte askujt". Kështu e përshkruan situatën që kaloi pas infektimit me koronavir
Arkitekti nga Kosova: Nuk kam mundur t’i them askujt që të blejë një banesë në Durrës Astrit Nixha arkitekti nga Kosova është shprehur sonte në “Opinion” se nuk ka mundur që t’u sugjerojë miqve apo të njohu
Rama hedh poshtë ndihmat e shqiptarëve: Askujt si shkoi në mendje, vetëm mua! Kryeministri Edi Rama me tone të ashpra i ka kthyer përgjigje kritikëve për masat që po merr Shqipëria për t’u përkujdes
EKSKLUZIVE/ Ardian Abazaj tregon ambiciet e Pogradecit për në Superiore: Nuk i trembemi askujt Pogradeci këtë sezon na ka befasuar të gjithëve si me lojë ashtu dhe me rezultate. Liqenorët mbajnë vendin e dytë në Kat
"Nuk i thashë askujt që isha e verbër për 38 vjet, as prindërve" Në grua ka mbajtur të fshehtë faktin që ishte e verbër për 38 vite. Madje as familja e saj nuk e dinte. Zena Cooper p
"S’do t’ia uroja askujt", Bebe Rexha përfundon në spital për këtë problem me shëndetin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, duket se nuk i ka pasur të mira raportet me shëndetin e saj. Disa
Mustafa i përgjigjet Ramës: Nuk ia dëshiroj askujt të përjetojë sërish Jugosllavinë- Lideri i LDK’së, Isa Mustafa, ka thënë se nuk dëshiron ta shohë më askënd duke përjetuar edhe një herë Jugosllavinë. Ai