999 rezultate për

asistin

Zeneli i lumtur me asistimin e parë te skuadra franceze Arbër Zeneli është i lumtur për asistin e tij të parë me klubin e tij të ri, Stade de Reims, i cili ishte kontribut i mj
Portieri hero i Izraelit bëhet "viral" me asistin e golit kundër Shqipërisë (VIDEO) Portieri i kombëtares së Izraelit, bëri një paraqitje mjaftë të mirë kundër Kombëtraes së Shqipërisë. Në disa raste
Gjeometria madrilene sjell super golin e Modriçit, Reali kryeson 4-1 (VIDEO) Kjo ndeshje i ka munguar prej kohësh Realit të Madridit. Madrilenët e kanë kthyer në një stërvitje ndeshjen kundër D
Kukësi dhe Partizani "shpërdorojnë asistin" e Skënderbeut Emocione, gola, spektakël e polemika, por në fund verdikti i javës së 10-të të Superiores, kur bëhet fjalë për kreun, ës
Rashica fantastik! Ja çfarë ka bërë sot në Europa League Rashica ka treguar një paraqitje fantastike në ndeshjen e parë të skuadrës së tij Vitesse, që po luan në shtëpi përballë
Plas "gallata" në internet për festimin e Ibrës me Lingard Sulmuesi i Manchester United Zlatan Ibrahimovic ka tmerruar kundërshtarët e tij përgjatë gjithë karrierës së tij me inst
Rashica jep asist, rriten shancet për të siguruar formacionin Mesfushori kosovar i Viteses, Milot Rashica, e ka ndihmuar ekipin e tij të marrë një pikë në ndeshjen e sotme të kampion
Gol dhe asist, Berisha vazhdon shkëlqimin (VIDEO) Skuadra e Melbourne Victory fitoi derbin kundër Melbourne City me rezultatin e pastër 3-0 ku një prej futbollistëve më t
Fluturon Liverpool, merr vendin e dytë (VIDEO) Liverpooli po shndërrohet gjithnjë e më shumë në pretendent për titullin e Ligës Premier këtë sezon. Redsat mposhtën
Barazon Valladolid, Rama jep asistin (VIDEO) Real Valladolid nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 përballë Levantes në ndeshjen hapëse të javës së 25 të La Liga
Shijoni superasistin e Dani Alves (VIDEO) Për fat të keq Lionel Messi nuk mundi ta mbyllte ndeshjen e djeshme kundër Paris Saint Germain për shkak të një dëmtimi
Super Shaqiri kualifikon Bayernin (VIDEO) Poker Bayern në ndeshjen e Kupës së Gjermanisë përballë modestëve të Regensburg. Me një Gjerdan Shaqiri në superformë dh