999 rezultate për

asistimit

Tottenham bën "vetëvrasje", shpërdoron avantazhin e trefishtë (VIDEO) Tottenham ka barazuar me West Ham me rezultat 3:3, me ndeshjen që përfundoi me dramë, anipse vendasit kishin epërsi prej
PSG fiton Kupën e Ligës ndaj Monacos (VIDEO) Paris Saint-Germain ka fituar ndaj Monacos në finale të Kupës së Ligës me rezultat 3-0. Gjiganti parisien ka koleksio
Arsenali përmbys për pesë minuta rezultatin ndaj Swanseat Arsenali ka gjetur shpejt në pjesë të dytë golin e barazimit ndaj Swansea Cityt. Është mbrojtësi boshnjak, Sead Kolas
Brozoviç heroi i Interit kundër Beneventos me dopjetë, por goli i dytë është fantastik (VIDEO) Interi ka gjetur golin e parë dhe të dytë në ndeshje ndaj Beneventos në kuadër të javës së shtatë të kampionatit italian
Notat e lojtarëve në ndeshjen Juventus - Fiorentina (FOTO) Juventusi fitoi kundër Fiorentinas me rezultat të ngushtë 1-0 në javën e pestë të Serie A. Golin e vetëm në takim e shën
Barça e pamposhtur (VIDEO) Barcelona fitoi me shumë vështirësi ndaj Getafes me rezultat 1-2. Goli i parë në takim erdhi nga Gaku Shibasaki në mi
Shikoni supergolin e Higuain (VIDEO) Gonzalo Higuaini ka kaluar Juventusin në epërsi ndaj Monacos në gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve. Goli i t
Milan “trondit” Juven Milani ka shënuar kundër Juventusit në derbin e kësaj jave që po zhvillohet në San Siro. Pas një presioni të Rossoner
Barça "tris" Eibarit, +4 nga Reali (VIDEO-LAJM) Barcelona ka mposhtur me rezultatin 3-0 Eibarin, në javën e tetë të La Ligas dhe pozicionohet e para me 22 pikë +4 nga R
Fiton Italia (VIDEO) Italia ka mposhtur lehtësisht kombëtaren e Azerbajxhanit duke qëndruar në krye të tabelës në grupin H të eliminatorëve E
Reali me një gol fiton tre pikë (VIDEO) Me një gol të shënuar Real Madridi ka arritur të arkëtojë tre pikë në takimin e zhvilluar si mysafir i Granadas në Estad
Chelsea megjithatë fiton (VIDEO) Fitore e vështirë e Chelseat me rezultat minimal 1-0 ndaj Stoke Cityt në Stamford Bridge. Goli i fitores për Chelsean