999 rezultate për

asistime

10 rastet kur asisti përflitet më shumë se goli (VIDEO) Benzema mbrëmë bëri një nga asistimet më të bukura vitet e fundit duke e shërbyer Casemiron me një pasim nga mbrapa.
Muller thyen rekordin e De Bruyne në Bundesligë Ikona e Bayern Munich, Thomas Muller, ka vendosur një rekord të ri në kampionatin elitar të fubollit gjerman. Muller,
Ky është transferimi më i mirë që ka bër Klopp te Liverpooli Klopp ka ndërtuar një super skuadër te Liverpooli me transferime rekorde si Virgil Van Dijk dhe Alisson Becker. Në nj
Arsenali ka gati 50 milion euro për yllin e Ajax Mesfushori i Ajax Amsterdam, Hakim Ziyech është lojtari që prinë listën e dëshirave të Arsenal, sipas raportimeve të ‘Ca
Ylli i Realit shpallet lojtari më i mirë belg 8 ndeshje, 5 gola dhe 7 asistime – Eden Hazard ka shkëlqyer në vitin 2019 për skuadrën e Roberto Martínez Eden Hazard
Kapiteni i Lyon-it drejt Juventusit Nabil Fekir ka vendosur të largohet nga Lyon-i në fund të sezonit. Së fundmi gazeta franceze "L’Equipe" raporton se p
Ky është mbrojtësi që ka po aq asistime sa Messi dhe Hazard këtë sezon Lionel Messi dhe Eden Hazard kanë që të dy nga dhjetë asiste pas vetes, në ndeshjet e këtij sezoni. Mbrëmë edhe mbrojtës
Ledian Memushaj "mbreti" i asistimeve në Serie B (FOTO LAJM) Ledian Memushaj po kalon një sezon të shkëlyqer me Peskarën. Vlonjati i kombëtares sonë, kërkon t’i jap një dorë të rënd
Chelsea ka gati ofertën e parë për Callum Wilson Gonzalo Higuain duket se do të qëndrojë te Milani pasi klubi italian nuk e ka lejuar largimin e tij drejt Chelseat. G
Lionel Messi "MBRETI" i La Ligas Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, ka bërë më së shumti asistime se çdo lojtar tjetër i La Ligës në të gjitha
Këta janë 6 lojtarët me më shumë asistime në Premier League Në lojën e futbollit përveç golave, një gjë tjetër e rëndësishme janë edhe asistimet, pasi aty nis e gjithë zanafilla e
Chelsea do ta tentojë sërish Dzekon Sipas faqes spanjolle El Gol Digital, Chelsea po përgatit një tjetër përpjekje për të marrë Dzeko në fund të sezonit.
Mesut Ozil, lojtari më i shpejtë që ka arritur 50 asistime në historinë e Premier Leagues Mesut Ozil është bërë lojtari më i shpejtë për të arritur 50 asistime në historinë e Premier Leagues. Mesfushori i Ar
Vazques krenon Realin, asistuesi më i mirë me mesataren e minutave të luajtura Real Madridi e ka gjetur ritmin, dhe kjo meritë e madhe për Lucas Vazquez. Spanjolli ka qenë nga më të mirët e Realit
I jashtëzakonshëm, Lionel Messi 148 asistime në histori të La Ligas Pleshti i Barcelonës mund të ketë ardhur plotësisht nga një planet tjetër. Ai parashikon çdo gjë që bënë, ku shokët
As Torres, as Suarez si Salah Sulmuesi egjiptian i Liverpoolit, Mohamed Salah po tregohet si një nga nënshkrimet më të mëdha të bëra nga Reds në kohë
Griezmann: Mundohem të përmirësohem çdo vit Antoine Griezmann ka folur në lidhje me aftësitë e tij dhe ku duhet të përmirësohet. Sulmuesi i Atletico Madrid ka th
Ja çfarë porosie ka Dionis Avdijaj për De Biasin Dionis Avdijaj pak ditë më parë shfaqi dëshirën për të luajtur me Kombëtaren shqiptare dhe të shtunën realizoi një gol d
Fabregas: Me Oscar dhe Hazard kombinim perfekt Fabregas është shprehur se po i pëlqen stili i lojës së Chelsea dhe se kombinohet mjaft mirë me Hazard dhe Oscar. “Më