999 rezultate për

asisti

15 vite më parë Guti bëri një nga asistimet më të mira në histori (VIDEO) Një nga lojtarët më të nënvlerësuar të Real Madridit në epokën e “Galaktikëve” padyshim ishte mesfushori, Guti. Ai ki
Pas ndeshjes ndaj Leeds, Kane thyen një rekord në Premierligë Pas fitores ndaj Leeds me rezultat 3-0, Tottenham është ngritur në vendin e 3-të në Premierligë. Harry Kane në këtë n
Barcelona rigjen fitoren falë Leo Messit (VIDEO) Barcelona ka triumfuar 1-0 ndaj Levantes. 45 minutat e parë nuk prodhuan gola, edhe pse rastet për të dyja anët nuk m
Befasohet Milani, Parma zhbllokon rezultatin (VIDEO) Milan-Parma ka nisur menjëherë me gol. Hernani ka realizuar për ekipin mik pas asistit të Gervinho nga krahu.
Ka sërish gol në sfidën, Kukësi Skënderbeu (VIDEO) Kukësi ka dyfishuar shifrat ndaj Skënderbeut. Është sërish Eze ai që realizon pas asistit spektakolar të Ibrahimit.
Krahasimi "kokë me kokë" Ronaldo-Messi, ja cili është më i miri (FOTO LAJM) Rivaliteti në mes të Messit dhe Ronaldos e kanë bërë më të bukur futbollin në 15 vitet e fundit. Sa luanin bashkë në
Goool...Manaj dhuron show, Shqipëria e mbyll pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Në fund të pjesës së parë ndryshon sërish rezultati në Shqipëri-Bjellorusi, pasi kuqezinjtë realizojnë edhe golin e tret
Zhbllokohet sfida në "Olimpico", Juventusi në avantazh (VIDEO) Juventusi ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në shtëpinë e këtyre të fundit. Asisti i Cuadrados do të kthehej në gol n
Tottenham bën "vetëvrasje", shpërdoron avantazhin e trefishtë (VIDEO) Tottenham ka barazuar me West Ham me rezultat 3:3, me ndeshjen që përfundoi me dramë, anipse vendasit kishin epërsi prej
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Ancelotti mposht Mourinhon (VIDEO) Everton ka mposhtur në shtëpi 0-1 Totttenhamin. Golin e vetëm e shënoi Clavert-Lewin në minutën e 55 pas një asistimi
Ja kush ishin favoritët për Topin e Artë dhe rënditja e golashënuesve më të mirë France Football sot ka njoftuar vendimin e tyre për mos dhurimin e Topit të Artë në vitin 2020. Me situatën e krijuar
Leo Messi vendos një tjetër rekord personal në La Liga Ylli argjentinas ka shtuar mbrëmë dy asistime në emrin e tij, duke asistuar për Antoine Griezmann dhe Luis Suarez. Me
10 rastet kur asisti përflitet më shumë se goli (VIDEO) Benzema mbrëmë bëri një nga asistimet më të bukura vitet e fundit duke e shërbyer Casemiron me një pasim nga mbrapa.
Zidane nuk i kursen elozhet për Benzema: Asisti i tij ishte në mesin e veprimeve më të mira të sezonit Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, ka bërë një nga veprimet më spektakolare në ndeshjen e mbrëmshme kundër Espanyol.
Muller thyen rekordin e De Bruyne në Bundesligë Ikona e Bayern Munich, Thomas Muller, ka vendosur një rekord të ri në kampionatin elitar të fubollit gjerman. Muller,
Tirana-Vllaznia, tjetër gol në "Selman Stërmasi" (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë përballë Vllaznisë. Majkëll Ngo nuk fal i vetëm përballë Efremov, pas asistit të
Barcelona nuk ndalet, shënon golin e qetësisë (VIDEO) Barcelona ka dyfishuar shifrat kundër Mallorcas në minutën e 38-të. Martin Braithëaite ka shfrytëzuar një asistim të
Ky është transferimi më i mirë që ka bër Klopp te Liverpooli Klopp ka ndërtuar një super skuadër te Liverpooli me transferime rekorde si Virgil Van Dijk dhe Alisson Becker. Në nj
Cikalleshi tund rrjetën në Turqi (VIDEO) Bomberi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi ka gjetur sërish rrugën e rrjetës në kampionatin turk, me fanellën e Akhisarspor,