999 rezultate për

asistentes

Edhe motra e asistentes së Haradinajt rehatohet me punë në Telekom Deputetët dhe zyrtarët e AAK-së e kanë mbushur Telekomin e Kosovës me të punësuar me familjarët e tyre. Deputeti Muha
Shakaja e asistentes së Trump që tronditi Shtëpinë e Bardhë Asistantja e Donald Trump ka bërë një shaka të hidhur për senatorin republikan që është i njohur edhe si mik i shqiptarë
Këto janë fotot e asistentes së re të Kryeministrit që po bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM) Asistentet e sotme nuk kërkohen të jenë thjeshtë të afta në punën e tyre, por edhe elegante dhe të pashme. Në ktëtë kate
Mësuesja "i bën zborin" asistentes, tmerrohen nxënësit (VIDEO) Një video e postuar së fundmi në rrjetet sociale ka shokuar opinionin amerikan, pasi një mësuese ka rrahur brutalisht me
Ja fjalët e fundit të deputetes që u vra në Britani Është hera e parë në histori që një deputete femër ekzekutohet. E ky rast është i vrasjes së deputetes laburiste një dit
Tom Cruise sërish drejt martesës? Thashethemet më të fundit flasin për një martesë tjetër nga ana e aktorit Tom Cruise, i cili raportohet se do ti propozo