E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

asist

Asistentja e saj shpërthen në lotë pas nominimit të Vjosa Osmanit për postin e kryeministrit (FOTO LAJM) Asistentja e Vjosa Osmanit, Egnesa Vitia nuk ka arritur që të përmbahet kur ka marrë vesh për nominimin e Osmanit si kan
Griezmann merr për "dore" Barcelonën, katalanasit dhurojnë spektakël ndaj Betisit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore spektakolare ndaj Betisit, në "Camp Nou", me rezultatin 5-2. Skuadra e Ernesto Valverde
Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Projekti i ri për tregun e kapitaleve dhe sigurimet, AMF asistencë nga Banka Botërore Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, Ervin Koçi priti në një takim përfaqësues të
Jepet asistencë psikologjike për fansat e Game of Thrones Fundi i serialit më të ndjekur, “Game of Thrones”, ka zhytur në dëshpërim miliona fansa në të gjithë botën. Disa për fin
Talenti i Udineses futet në histori, tre asiste për 45 minuta Të dhurosh tre asiste në vetëm 45 minuta lojë është ndoshta një nga detyrat më të vështira, por jo për një argjentinas.
Risi në Superiore, FSHF përcakton gjyqtarë të huaj për javën 32 Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se në javën e 32-të të Superiores do të gjykojë një treshe nga Luksemburg
Kapiteni i Lyon-it drejt Juventusit Nabil Fekir ka vendosur të largohet nga Lyon-i në fund të sezonit. Së fundmi gazeta franceze "L’Equipe" raporton se p
Ronaldo kalon në avantazh Juventusin përballë Ajax-it (VIDEO Teksa po i afroheshim fundit të pjesës së parë me Ajax që krijoi vazhdimisht aksione dhe rrezik te porta e Zonjës se Vje
2 gola dhe 3 asist në një ndeshje, futbollisti shqiptar "magjeps" holandezët Talenti shqiptar, Skënder Loshi po kalon një formë të shkëlqyer te skuadra e Nac Bredës në ligën e dytë holandeze. S
U divorcua nga gruaja me dy vajza, këshilltari i Lekajt nis dashurinë me asistenten (FOTO LAJM) Shefi i Kabinetit të ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj, Argjend Zejnaj ka filluar lidhje të re dashurie më asisten
Edhe motra e asistentes së Haradinajt rehatohet me punë në Telekom Deputetët dhe zyrtarët e AAK-së e kanë mbushur Telekomin e Kosovës me të punësuar me familjarët e tyre. Deputeti Muha
Barcelona mbyll në avantazhin e 2 golave pjesën e parë ndaj Betis (VIDEO) Pas atij super goli në minutën e 18’ nga kapiteni Leo Messi ka ardhur edhe një tjetër në minutat shtesë të pjesës së par
Lenjani jep dy asiste, por ndeshja ndërpritet nga flakadanët e tifozërisë Nuk ngurroi të shprehë habinë në rrjetet sociale, për mungesën e ftesës nga ana e Panuccit për ndeshjet e Shqipërisë në
Barcelona vret Lyonin, shënon golin e dytë (VIDEO) Barcelona arrin të shënojnë dy gola mjaft të shpejtë përballë Lyon në Camp Noë duke treguar se ndeshja në francë ishte r
Aguero dyfishon rezultatin për Cityn (VIDEO) Vetëm 3 minuta pasi ekzekutoi saktë penalltinë sulmuesi argjentinas Aguero ka arritur të shënojë golin e dytë personal p
Milik kalon në avantazh Napolin (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh përballë Salzburg që në minutën e 10-të , shkruan Albeu.com Ka qenë sulmuesi Polak Mili
Fantastik Sadiku, dhuron asist vendimtar për Luganon (VIDEO) Armando Sadiku, sapo kalojnë javët po bëhet shumë deçiziv për skuadrën e tij. Në ndeshjen e sotme kundër ish-ekipit të t
Llullaku jep asist vendimatr për skuadrën e tij Sulmuesi shqiptar, Azdren Llullaku, vazhdon të konfirmojë formën e mirë që po kalon tek Astra në Rumani. Ditën e sot
Lenjani deçiziv, dhuron asist në barazimin e skuadrës së tij (VIDEO) Ermir Lenjani, ka dhënë një asist fantastik në ndeshjen e sotme që Sioni ka zhvilluar me St. Galen, në kampionatin zvice