999 rezultate për

ashton

CAS merr vendimin drastik: Përjashton Skënderbeun për 10 vite nga Europiani (FOTO LAJM) Pritjes i vjen fundi. Futbolli shqiptar ka marrë një goditje të rëndë dhe një njollë të zezë për opinionin sportiv.
Icardi te Juve? Marotta nuk e përjashton Icardi te Juventus? Tashmë nuk e përjashton as vetë drejtori sportiv i Interi Bepe Marotta në një intervistë për Ceo, sh
Koeman nuk e përjashton mundësinë për tu bërë trajner i Barcelonës Trajneri aktual i Holandës, Ronald Koeman, nuk e ka hedhur poshtë mundësinë për ta marrë drejtimin e Barcelonës nga sezo
Ashton nxjerr për herë të parë prapaskenat e Thaçit me serbët Baronesha Catherine Ashton ka dhënë hollësi për bisedimet Kosovë –Serbi gjatë vitit 2013 kur dy palët ishin marrë vesh p
Trukonte ndeshje, Bullgaria përjashton skuadrën e njohur Federatës Bullgare e Futbollit ka përjashtuar skuadrën e FC Vereya e cila akuzohet për trukime të ndeshjeve. Skuadra
Klubi përjashton lojtarin që humbi penalltinë "Panenka" (VIDEO) Një lajm i pabesueshëm vjen nga Amerika Latine. Skuadra e Independiente de Camp Grande, ka vendosur të përjashtojë lo
FSHF përjashton gjyqtarin e akuzuar nga Tirana Ndeshja e disa javëve më parë mes Kastriotit dhe Tiranës e luajtur në Fushë-Krujë, solli reagime të shumta nga klubi i T
Griezmann zgjedh 11 lojtarët më të mirë, përjashton Ronaldon Antoinne Griezmann ka publikuar një foto në Instagram, ku ka përzgjedhur formacionin më të mirë sipas tij, të cilin e ka
Spalletti përjashton Icardin Mauro Icardi nuk do të grumbullohet për ndeshjen që Inter-i do të luajë kundër Lazio-s të dielën në mbrëmje në "San Siro
Trajneri i Grasshopper përjashton 3 futbollistët shqiptarë Firma e Tomislav Stipic ka shkaktuar një cunam të vërtetë të Grasshopers. Edhe pse ka vetëm dy javë në krye të skuadrës
Roma përjashton Dzeko-n Edin Dzeko është pranë përjashtimit nga Roma. Boshnjaku i cili është i grumbulluar me Kombëtaren e tij pati një sherr të
"Bombë" në Kombëtare, Panucci përjashton Strakoshën Thomas Strakosha ka humbur dy ndeshjet me Turqinë dhe me Andorrën, pasi dje nuk ka mundur të udhëtojë dot drejt Shqipëri
Coutinho nuk e përjashton mundësinë e largimit nga Barcelona Philippe Coutinho e ka pranuar se e ardhmja e tij në futboll mund të jetë larg Barcelonës, pasi shënoi në fitoren me rez
UEFA përjashton arbitrat Anglez nga Champions League Asnjë gjyqtar anglez nuk do të gjykojë më asnjë ndeshje të Champions League këtë sezon, shkruan Albeu.com Vendimin e
Conte nuk përjashton rikthimin e tij në Serie A Antonio Conte ka thënë ‘kurrë mos thuaj kurrë’ kur u pyet për një rikthim në Serie A si trajner. “A e shoh veten në n
Befason Klopp, përjashton mbrojtësin për ndeshjen kundër Arsenalit Liverpooli do të përballet kundër Arsenalit në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 11 të Premier Leagues.
Letra sekrete e Cooperit për trazira, Kryetari i Preshevës s’përjashton kryengritje Trazirat e paralajmëruara nga ish-Lehtësuesi i dialogut Kosovë-Serbi, Robert Cooper nuk po i përjashton as Kryetari i Pr
VMRO përjashton 7 deputetët që votuan për të ardhmen, vuloset fitorja e Zaevit Qeveria e Maqedonisë ka miratuar nismën për ndryshimet kushtetuese që i hapin rrugë ndryshimit të emrin nga Republika e
E bujshme! UEFA përjashton klubin e njohur nga Europa League “BBC Sport” ka raportuar një lajm të bujshëm pak minuta më parë ku thuhet se UEFA ka përjashtuar nga kompeticioni i Euro
Silva nuk e përjashton rikthimin te Milan Sulmuesi portugez, Andre Silva ishte heroi i Portugalisë mbrëmjen e kaluar ku shënoi dy gola në fitoren ndaj Polonisë.