999 rezultate për

ashton

Presidenti i Federatës Spanjolle përjashton mundësinë e dorëzimin të titullit të La Ligas, pa u mbyllur sezonin La Liga u pezullua javën e kaluar pas dekretit të nxjerrë qeveria si pasojë e përhapjes në masë të koronavirus, por asht
Eksperti i shëndetit publik ngre alarmin: Tifozët e Atletico kanë shpërndarë koronavirusin në Liverpool Eksperti i shëndetit publik, John Ashton, beson se i gjithë qyteti i Liverpulit do t’i vuajë pasojat e tifozëve të Atlet
Maqedonia Veriore nuk përjashton mundësinë që ndeshja me Kosovën të luhet pa shikues Në Federatën e Futbollit të Maqedonisë Veriore nuk e kanë përjashtuar mundësinë që ndeshja me Kosovën të luhet pa pranin
Conte përjashton nga skuadra mesfushorin e njohur Antonio Conte nuk dëshiron ta shohë më Matias Vecinon në Inter. Trajneri i Nerazzurrëve ka njoftuar mesfushorin urugu
Guardiola përjashton këto dy skuadra: Kurrë nuk do të jem trajner i tyre Pep Guardiola është i sigurt se në jetën e tij nuk do të trajnojë kurrë Manchester United ose Real Madridin edhe nëse ai
WADA e përjashton me 4 vite, zbulohet hapi i Rusisë Ashtu siç pritej, Rusia ka vendosur të apelojë vendimin e përjashtimit për 4 vite nga çdo kompeticion ndërkombëtar. V
Akuzat e korrupsionit, FIFA përjashton përjetësisht brazilianin FIFA përjashtoi këtë të premte përjetësisht zyrtarin e lartë brazilian, Ricardo Teixeira, me akuzën e përfitimit të mili
Gëzojnë plot 265 milion dollar pasuri, çifti i aktorëve s'do u lërë asnjë qindarkë fëmijëve (FOTO LAJM) Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çiftet më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ata janë edhe dy ndër aktorët më të
Meta përjashton zyrtarisht Vorpsin, thërret për betim 3 kandidatët për në Kushtetuese Presidenti Ilir Meta ka njoftuar për betim 3 kandidatët e Kushtetuese, por kjo thirrje nuk ka vlerë për Arta Vorpsin.
Sterling kap prej fyti Joe Gomez, Southgate e përjashton Zënka e Raheem Sterling me Joe Gomez në ndeshjen mes Liverpool dhe Manchester Cityt ka vazhduar dhe tek kombëtarja angle
Arsenali "përjashton" Granit Xhakën për sfidën e Europa League Granit Xhaka nuk do të jetë pjesë e ekipit të Arsenalit edhe për ndeshjen e Ligës së Evropës, kundër Vitoria de Guimares
"Ultimatimi" i SHBA-së për Kosovën dhe Serbinë Nga Beogradi, SHBA-ja ka bërë thirrjen e radhës për suspendimin e taksës ndaj mallrave që vijnë nga Serbia. Në një fo
"Më tradhtoi dy herë", Kutcher reagon ndaj akuzave të Moore Demi Moore akuzoi ish-bashkshortin e saj Ashton Kutcher se e detyroi atë psikologjikisht që të bënin një treshe me një v
Rama përjashton përfundimisht Tahirin nga PS: Dënimi i mbylli karrierën politike Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare Ermonela Felaj, njëkohësisht deputete e shumicës socialiste në Kuvendin e S
Nuk justifikoi 39 mijë euro pasuri, vettingu përjashton një tjetër prokuror Një tjetër vendim përjashtimi nga Drejtësia është marrë këtë të hënë nga Kolegji i Posaçëm i Apelimit për një prokuror.
UFC përjashton shokun e ngushtë të Khabib nga eventi i Boston Për arsye ende të paqarta, sportisti rus i arteve marciale mikse Zabit Magomedsharipov nuk do të duelojë më 18 tetor në
KED e përjashton nga gara për Kushtetuesen Zhaklina Peton Gjyqtarja Zhaklina Peto fitoi të drejtën në gjykatë që të vlerësohej si kandidate për Gjykatën Kushtetuese. Por Këshilli
Haradinaj përjashton mundësinë e koalicionit me partitë e mëdha, PDK jo e qëndrueshme me taksën Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka përjashtuar çfarëdo lloj mundësie për të hyrë në koali
E BUJSHME/ Napoli përjashton Hysajn nga lista, mbrojtësi nuk do jetë në SHBA ndaj Barcelonës Te Napoli kanë hequr dorë përfundimisht nga Elseid Hysaj dhe divorci mes palëve është i pashmangshëm. Duke parë bllokimi
Shpend Ahmeti nuk përjashton koalicion me VV-në E ndodhur para një situate ku kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqje, Kosova ka nevojë urgjente që të s