999 rezultate për

asht

Ylli i Atalantës nuk e përjashton mundësinë e largimit nga klubi bergamez Mbrojtësi i Atalantës, Robin Gosens, ka folur për "Bergamo TV" para ndeshjes ndaj Interit. Robin Gosens është njëri n
Dalin pamjet jashtë hotelit, ç'kërkon ish e fejuara e Rinianit me konkurrentin e Përputhen (FOTO LAJM) Riniani i Perputhen ka qenë i fejuar me një vajzë nga Rusia e quajtur Marsela, por duket se lidhja mes tyre ka përfundua
Nga prekja me dorë te pozicioni jashtë loje, ndryshohen dy rregulla në futboll Futbolli ka evoluar shumë. Pavarësisht rregullave të ndryshme, disa janë ashtu siç është shpikur futbolli. Prekja e topi
Mesut Ozil i pafat, mbyll sezonin pas dëmtimit të rëndë Mesut Ozil u largua nga Arsenali në janar dhe iu bashkua skuadrës së Fenerbahce, me dëshirën për të fituar titullin kamp
Kurti foli për bashkimin me Shqipërinë, reagon minsitri i jashtëm gjerman Ministria gjermane e Punëve të Jashtme po zhvillon gjatë tre muajve të parë të vitit një sërë takimesh virtuale dhe fizi
Chelsea "fundos" Liverpool dhe e nxjerr jashtë zonës Champions (VIDEO) Chelsea ka bërë mrekullinë teksa ka mposhtur 0-1 Liverpool. Për Blutë e Londrës golin e vetëm e realizoi Mount në mi
Politikania joshëse në Kosovë mbetet jashtë parlamentit, kërkon hapjen e kutive (FOTO LAJM) Në listën e bërë publike për zgjedhjet e 14 shkurtit, partia Bashkimi Social Demokrat i Duda Baljes ka marrë 2569 vota.
Rrëfehet 28-vjeçarja: U punësova në Tiranë në qendër masazhi, më shfrytëzuan për prostitutë Një 28-vjeçare ka rrëfyer historinë, kur ushtronte prostitucionin në një nga qendrat e masazhit në Tiranë. Në një int
Sara është përjashtuar nga "Përputhen"? Reagon autorja e emisionit (FOTO LAJM) Sara vendosi të largohej nga emisioni të dielën në "Përputhen Prime" kur mësoi se do të kishte një përballje me Jasminën
U dënua në mëmëdhe me 12 vite burg dhe ia mbathi për Shqipëri, kapet në Vlorë italiani Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas italian i shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale “Mashtrimi financi
Osmani zhvillon sot vizitën e parë zyrtare jashtë vendit që pas zgjedhjeve Presidentja në detyrë e Kosovës Vjosa Osmani zhvillon sot vizitën e parë zyrtare jashtë vendit që pas zgjedhjeve të 14 s
Riniani i lidhur jashtë emisionit? Ish e fejuara shfaqet në Përputhen: Unë e dua shumë (FOTO LAJM) Riniani dhe ish-e dashura e tij, Marsela shkëmbejnë herë pas here komente në rrjete sociale, gjë që ka shkaktuar mjaft k
Shkrumbohet banesa në Fushë Krujë Një banesë është shkrumbuar nga flakët në Fushë-Krujë, ndërsa ka shpëtuar mrekullisht një e moshuar. Policia njofton
Shqipëria me pasaportë vaksinimi, Rama: Mund të jetë kusht për udhëtimet jashtë vendit Shqipëria ka bërë gati “pasaportën” për personat që janë vaksinuar kundër COVID dhe ajo mund të merret përmes e-Albania.
U përjashtua nga "Përputhen", Eri shfaqet i përqafuar me ish-konkurrenten (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u rikthye në vëmendjen e “Për’puthen Prime” situata aspak e zakontë e Erit dhe Dorit, dy djemtë të cil
E mashtroi dhe ia mori paratë, kapet 36 vjeçari Policia e Krujës ka arrestuar një 36-vjeçar pasi akuzohet se i ka marrë një shumë parash një 44 vjeçari. Policia nj
Borxhi i jashtëm u shtua me 1 miliard euro më 2020 Borxhi i jashtëm i vendit shënoi rritjen më të fortë vjetore të tre dekadave të fundit si rrjedhojë e plotësimit të nevo
​Këto janë mënyrat më të zakonshme të mashtrimit në internet Kriminelët në internet kanë gjetur një mënyrë të re për të "peshkuar" viktimat e tyre. Ekspertët e sigurisë shpesh pa
Pas Sarës, edhe Ana largohet përfundimisht nga Përputhen “Jam e trazuar”, kështu tha Ana pas gjithë kohës së gjatë që ka qenë në "Përputhen" duke njoftuar largimin nga programi.
Sherri degjeneroi në prapaskenë, përjashtohen nga "Përputhen" Eri dhe Dori Produksioni i emisionit Përputhen ka vendosur përjashtimin e Erit dhe Dorit pas sherrit të turpshëm që ndodhi mes tyre p