999 rezultate për

ashpra

Meta flet për Dvoranin me tone të ashpra: Amerikanët e Edi Ramës, unë i kap për veshi! "Çdo njeri q ka shkelur Kushtetutën e Shqipërisë do të shkojë në burg. Venecian s’e kam kërkuar unë..." Duke komentua
U zotua se do të merrte masa të ashpra, zbulohet plani i Biden për të luftuar COVID-19 Presidenti Joe Biden dhe Nënpresidentja Kamala Harris po i kushtojnë një vëmendje të madhe përgjigjes të qeverisë federa
Trump mban fjalimin e lamtumirës: Kam kaluar betejat më të ashpra Presidenti amerikan Donald Trump mbajti fjalimin e tij të lamtumirës përpara se të lërë postin, duke thënë se “ne bëmë a
Masa të ashpra kundër COVID-19, Gjermania zgjat kufizimet deri në 31 janar Gjermania njoftoi se masat e saj kundër koronavirusit do të vazhdojnë deri më 31 janar, ndërsa paraqiti edhe disa kufizi
Turqia merr masa të ashpra! Njoftim i rëndësishëm për shqiptarët (FOTO LAJM) Autoritetet turke kanë marrë masa të forta për udhëtarët në ditët e fundit të vitit 2020 kur fluturimet dhe udhëtimet pr
Kroacia vendosë masa të reja dhe të ashpra ndaj pandemisë, zgjasin deri me 21 dhjetor Kryeministri kroat Andrej Plenkoviq, në një konferencë shtypi, paraqiti masa të reja e të rrepta për të luftuar epidemin
Bleona Qereti me tone të ashpra: Mediat më shkatërruan martesën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka vendosur që të mbajë sa më private jetën e saj personale. Në një inter
Rregullat e ashpra mbretërore, rastet kur Kate dhe Meghan shkelën kodin e veshjes (FOTO LAJM) Zbulimi se përçarja famëkeqe mes Meghan dhe Kate u ndez nga një palë çorape të fëmijëve tregon se, protokolli i veshjes
Rikthehet frikshëm COVID-19, një tjetër shtet rikthen masat e ashpra e orë policore Një tjetër shtet ka marrë masa të reja për COVID-19 pas rritjes së ndjeshme të rasteve. Shteti i Belgjikës, ka marrë
Xhaferraj me tone të ashpra bashkisë Durrës: Paaftësia nuk justifikohet me statuse boshe Kryetari i i PD-së në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka reaguar me tone të ashpra ndaj Bashkisë së Durrësit. Me anë të n
Rregullat e ashpra mbretërore, rastet kur Kate dhe Meghan shkelën kodin e veshjes (FOTO LAJM) Zbulimi se përçarja famëkeqe mes Meghan dhe Kate u ndez nga një palë çorape të fëmijëve tregon se, protokolli i veshjes
Akuza e sulme të ashpra ndaj OBSH, Gjermania e Franca ndërrmarrin hapin e madh Pas akuzave të forta ndaj OBSH, Franca dhe Gjermania kanë marrë vendimin e madh. Gjermania dhe Franca duan të japin
Shqiptarët masakrojnë me komente Ramën pas vdekjes së 10-vjeçarit: Haram e paç besimin e votën! (FOTO LAJM) Kryemininistri Edi Rama ka habitur ndjekësit e tij në Facebook me postimin e fundit në lidhje me një paradë të organizua
"Çfarë po ndodh me mua?", ish-banori i BB tregon simptomat e ashpra të Covid-19 Ish-banori i ‘Big Brother’ Petrit Bylykbashit u infektua me ‘Covid-19’ në fund të marsit. Pas këtij momenti ai u vetizol
Dojna Mema me tone të ashpra rreth virgjërisë: Cipa nuk tregon sa e p*rdalë je! (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema gjithmonë ka qenë në mrojtje të vajzave dhe madje ka dhënë shpesh herë mesazhe sensiblizuese për
"Po diskutohet me tone të ashpra", çfarë po ndodh brenda selisë të PD? Këshilli Politik duhet të mblidhej në orën 20:30 në rezidencën e Ambasadës Amerikane për të vazhduar bisedimet rreth çës
Hajdari me tone të ashpra: 2 partitë e vjetra kanë hallin e tyre Deputetja Rudina Hajdari në një deklaratë për mediat, është shprehur e zhgënjuar nga mosdakordësia e Këshillit Politik p
Rregullat e ashpra mbretërore, rastet kur Kate dhe Meghan shkelën kodin e veshjes (FOTO LAJM) Zbulimi i djeshëm se përçarja famëkeqe mes Meghan dhe Kate u ndez nga një palë çorape të fëmijëve tregon se, protokolli
Jul Deda me tone të ashpra Veliajt: I pashpirt, kur shisje fiq s'të ngacmonin (VIDEO) Nuk është hera e parë që dëgjojmë se policia bashkiake sekuestron mallin e fshatarëve që shesin nëpër rrugë për të fitua
Flor Binaj reagon me tone të ashpra për Teatrin Kombëtar: Turp (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Këshilli Bashkiak vendosi shembjen e godinës së Teatrit, pa mbledhje dhe me një vendim qarkullues të fi