999 rezultate për

ashpra

Pozoi me modelen braziliane, Salah merr kritika te ashpra Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Salah, para disa ditësh ka dalë në kopertinën e revistës "GQ Middle East", duke pozuar
Mediat serbe i referohen reagimeve të ashpra të shqiptarëve të "Nobelit" për ithtarin e Millosheviçit (FOTO LAJM) Mediat serbe i kanë dhënë hapësirë reagimit të kryeministrit Rama në lidhje me çmimin Nobel që iu tha shkrimtarit austri
Zëri i Amerikës: Meta kritika të ashpra Komisionit të Venecias Në Shqipëri, presidenti Ilir Meta shprehu sot kritika të shumta ndaj projekt-opinionit të Komisionit të Venecias, i cili
Protestuesit përplasje të ashpra me policinë, plagosen dy policë (FOTO & VIDEO) Eshtë tensionuar së tepërmi gjendja në Bushat të Shkodrës ku qytetarë dhe militant të revoltuar kanë janë përplasur me
Gati të shpërthejë lufta tregtare Kosovë-Serbi Në korrik të këtij viti pritet të nisë praktikisht lufta tregtare Kosovë – Serbi. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq
​Presidenti i La Ligas vjen me kritika të ashpra ndaj Real Madridit Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, nuk është aspak i kënaqur me sjelljen e drejtuesve, lojtarëve dhe trajnerit të Real
Kryeministri italian akuza të ashpra ndaj Francës e Gjermanisë Kryeministri italian, Giuseppe Conte, në një intervistë të dhënë për "Corriere della Sera" ka hedhur akuza të ashpra nd
Nga Zidane tek Ramos, shikoni ndërhyrjet më të ashpra dhe më të shëmtuara në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Ka shumë kampionë që do mbeten përgjithmonë në historinë e futbollit. Por edhe ata gabojnë për ndërhyrjet e rënda që i k
Deri në 6 orë, rikthehen reduktimet e ashpra të energjisë KEDS-i ka rikthyer në gjithë vendin reduktimet e ashpra të energjisë elektrike, deri në 6 orë pa rrymë. Të premten Z
SHBA nuk ndalet deri sa ta shpëtojë popullin iranian nga diktatura Këshilltari amerikan për Sigurinë Kombëtare, John Bolton është zotuar gjatë kësaj të marte ta “shtrydhë” Iranin deri në
I ati i Kacifas nuk bindet, akuza të ashpra RENEA-s: Gomerët të provokuan (VIDEO) Pas ceremonisë mortore në Bularat ku u varros Kostandinos Kacifas ku qindra grek thirrën kore raciste e ekstemiste kundë
Benzema lëshon disa fjalë të ashpra për tifozët Sulmuesi i skuadrës së Real Madrid, Karim Benzema zhvilloi një paraqitje shumë të mirë mbrëmë nda Viktoria Plzen. Pas nd
“Ultras Guerrils” hedhin akuza të ashpra ndaj Partizanit Skuadra e Partizanit bëri një kërkesë FSHF-së që stadiumet të pajisen me kamera sigurie, një deklaratë që nuk u prit mir
Tone të ashpra gjatë takimit në ministrinë greke? Flet Ambasadorja e Shqipërisë në Athinë Vrasja e Konstandino Kacifas ka shkaktuar një frymë jo pozitive mes dy vendeve. Ambasadorja e Shqipërisë në Athinë ë
Berlusconi kritika të ashpra ndaj Milanit Ish-presidenti i skuadrës së Milanit, Silvio Berlusconi ka theksuar se nuk i pëlqejnë aspak skemat e skuadrës kuq e zi.
Enrique lëshon kritika të ashpra ndaj Spanjës Kombëtarja e Spanjës u mposht mbrëmjen e kaluar nga Anglia me shifrat 3-2 në ndeshjen e vlefshme për eleminatoret e Nati
Skriniar merr kritika të ashpra nga trajneri Sllovakia humbi ditën e djeshme me shifrat 2-1 përballë Cekisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin 1 të Ligës B të Nations
Nëse doni që duart t’ju duken 5 vjet më të reja, mësoni këto sekrete Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.
Izraeli, sulme të ashpra ndaj Gazës Forcat izraelite ndërmorën këtë fundjavë operacionin më të gjerë kundër objektivave të Hamasit që prej konfliktit të vit
Legjenda e Anglisë me kritika të ashpra për Granit Xhakën Zvicra u mund nga Suedia duke u eleminuar nga Kupa e Botës. Menjëherë pas kësaj humbje i pari që ka marrë kritika ka qen