999 rezultate për

ashley

Merr fund "epoka" e Ivanka Trump, ju prezantojmë me Ashley Biden Pas vëmendjes që Ivanka Trump mori falë fitores dhe udhëheqjes së Trump, është koha për t’u njohur me Ashley-in! Ashl
Sfida e re? Kush është vajza e Biden që do "zëvendësojë" Ivankën Ivanka Trump ka pasur një ndikim të madh në Shtëpinë e Bardhë në këto 4 vite. Vajza e Parë e Shteteve te Bashkuara ka nd
Vdekje njëra pas tjetrës, historia e dhimbshme e familjes së Joe Biden (FOTO LAJM) Joe Biden po kandidon për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, që do të thotë se familja e tij do të jetë në qend
"Tërbohet" rrjeti, modelja e kolme pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Ajo festoi ditëlindjen e saj të 33 me një shëtitje në piknik së bashku me familjen. Është fjala për modelen e famshme, A
Derbi po afron, Conte vazhdon të marrë lajme negative, tjetër futbollist me covid-19 Një tjetër futbollist ka rezultuar pozitiv me koronavirus te Inter. Bëhet fjalë për mesfushorin anglez, Ashley Young.
U nda me modelen, aktorja lidhet me reperin Pas ndarjes me modelen e njohur Cara Delevingne, aktorja Ashley Benson u pa shumë shpejt nën shoqërinë e reperit G-Eazy,
Ashley Cole zbulon arsyen e kalimit nga Arsenali te Chelsea Cole vazhdon të jetë një nga mbrojtësit më të mirë të krahut të majtë që ka luajtur në Premierligë, nëse jo më i miri.
Princit arab i jepet drita jeshile për të marrë pronësinë e Newcastle, skuadrat e Premier Legue "vajtojnë" Premier League është afër të japë dritën jeshile për Mohamed Bin Salman dhe konsorciumin e tij saudit që të bëhen pronar
Sheh mangësi nga krahu i majtë i mbrojtjes, Conte dëshiron Alonson Krahu i majtë i mesfushës vijon të mbetet "thembra e Akilit" për Interin e Antonio Contes, pasi ganezit Asamoah i rëndoj
Nuk dihet se si, ish-modelja e famshme i jep fund jetës në moshën 33 vjeçare (FOTO LAJM) Ish-modelja e famshme e Playboy, Ashley Mattingly ka vendosur t'i japë fund jetës në moshën 33-vjeçare. Ashley u gjet
Ashley Cole përjeton tmerrin, hajdutët e lidhin në karrige dhe i vjedhin banesën Ish-ylli i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, u sulmua nga një bandë hajdutësh të maskuar në shtëpinë e tij. 39-vjeçar
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
Conte: Young do na shërbejë shumë Trajneri i Interit, Antonio Conte ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp në lidhje me ndeshjen e nesërme ndaj Lec
Inter prezanton Ashley Young Ashley Young është zyrtarisht futbollist i Interit. Mbrojtësi 34-vjeçar është afrimi i parë në merkaton e janarit, teksa
Befason autori i sulmit në gjykatë: Tentova ta rrëmbej Ozili-n dhe Kolasinac-in (VIDEO) Autori i sulmit, Ashley Smith, i cili sulmoi me mjete prerëse Ozilin dhe Kolasinacin ka deklaruar në gjykatë se ka tentu
Lau flokët me "Pantene", vajza shikon tmerrin me sy (FOTO LAJM) Një vajzë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës është detyruar të rruaj kokën dhe të mbetet tullace pasi doli nga dushi.
Zyrtare: Futbollisti anglez rinovon kontratën me Manchester United Mbrojtësi i krahut i Manchester United nuk do të largohet në fund të këtij sezoni, pasi ka rinovuar zyrtarisht kontratën
Burnley shokon Manchester Unitedin (VIDEO) Burnley ka befasuar Manchester Unitedin në "Old Trafford". Miqtë kanë kaluar në avantazh ndaj Djajve të Kuq me anë t
Ish-lojtari i Chelseat kthehet përsëri në Angli Ish mbrojtësi i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, ka marrë një ofertë për t’u rikthyer në futbollin anglez. Një ng
Manchester United kalon në avantazh ndaj Fulhamit (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh falë golit të shënuar nga Ashley Young në ndeshjen që po zhvillohet në Old Traf