999 rezultate për

ashish

Merr fund historia e dashurisë së Ilda Kronit me aktorin e pasur të serialeve indiane (FOTO LAJM) Aktori indian mjaft i pasur, Ashish Kapoor, është shumë i njohur në Shqipëri jo vetëm për rolin e tij në serialin “Saras
Aktori i i njohur tek seriali ''Sarasvatiçandra'' do të vizitojë Shqipërin (VIDEO) Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave
Modelja shqiptare rrëfen dashurinë me aktorin e telenovelave indiane Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave
Aktori ynë i preferuar në një lidhje me modelen shqiptare (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë ju që keni ndjekur telenovelën indiane "Sarasvatiçandra", e mbani mend personazhin simpatik me emrin
PDK dhe LDK "pinë kafe" bashkë Pavarësisht se janë në kampe të ndryshme politike dhe kundërshtare, PDK-ja dhe LDK-ja duket se kohët e fundit janë afrua
Police eleminates 1.8 tons of hashish A quantity of hashish of 1.8 tons of hashish, accumulated in 55 different cases, was destroyed today by the police of Ti
Macedonian arrested in Albania with 600 kg of hashish Police seized 600 kg of Hashish in the port of Durres today. Sources from the Police say that the drugs were found in a
30 kg of hashish in the spare tire, man arrested An amount of 30 kilos of hashish has been found in a spare tire of a car. The police of Durres arrested the owner of the
Police seizes 98 kg of hashish Police have seized 98 kg of hashish today near the town ofPermet. Gjirokastra distrikt police, after information for tra