999 rezultate për

ashik

Festa e Falënderimeve, Fauci parashikon rritje të madhe të rasteve me koronavirus Shtetet e Bashkuara mund të shohin “rritje të madhe” të rasteve të koronavirusit ndërsa njerëzit kthehen në shtëpi nga f
Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të vranët dhe me reshje
HOROSKOPI/ Mësoni çfarë parashikojnë shenjat për javën që vjen Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë që sillet për lexuesit. Horoskopi javor evidenton se këto
KOSOVË/ Parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme, pritet ulje e temperaturave Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme, vendi ynë do të vazhdoj të
A do të ketë reshje shiu? Ky është parashikimi i motit për ditën e nesërme Meteorologët kanë parashikuar se dita e nesërme do të jetë e kthjellët me vranësira të kalimtare. Po ashtu në mëngjes
Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron disa shenja: Nuk ju duan kolegët Dashi Sot per ju dita rezervon nje problem me koken apo stresin, i cili vjen dhe ju mblidhet nese nuk keni marredheni
Javën tjetër nis dëbora, qytetet që do zbardhen Temperaturat mesatare janë ulur me disa gradë gjatë kësaj jave në vend, ndërsa në vijim pritet që të fillojnë reshjet e
Temperaturat ulen, por dita mbetet me diell: Njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territ
Temperaturat pësojnë rritje të lehtë, parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territ
Bill Gates parashikon një tjetër pandemi: Po patëm fat, do të vijë brenda 20 viteve Bill Gates parashikon se bota do të përballet sërish me një pandemi tjetër, por që nuk do të shkaktojë dëme sa COVID-19.
MAQEDONI/ Parashikimi i motit Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në mëngjes moti do të jetë i ftohtë, ndërsa nëpër luginat e vendit do të
Temperaturat pësojnë rritje të lehtë, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territ
Me diell, por temperatura të ulëta! Ja si do të jetë moti ditën e hënë Me diell dhe temperatura të ulëta. Kështu do të jetë moti në ditën e hënë, të javës që vjen. Shërbimi Meteorolog
Temperaturat shkojnë në minus, parashikimi i motit për ditët e ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se java e fundit e muajit nëntor parashihet të jetë kryesisht e qetë. Në
Ulen ndjeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që në zonat
Kryeprokurori i Hagës parashikon dënim të përjetshëm për Hashim Thaçin (FOTO LAJM) Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale të Hagës, Jack Smith, në letrën e tij drejtuar Gjyqtarit të Procedurës Paraprake, N
Dimri erdhi! Ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët për ditën e nesërme Shërbimi Meterologjik Ushtarak parashikon se dita e dielë do të jetë kryesisht e kthjellët, por e ftohtë. Kështu që nxir
Superkompjuteri jep parashikime të reja për rënditjen e Premier League, ka plot befasi Manchester City është parashikuar të mundë Liverpoolin në garën për titullin e Premier League sipas parashikimeve të fun
"Vendi nuk ka arritur kulmin e valës së dytë", Brataj parashikon 1 mijë raste në ditët në vijim Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka bërë një deklaratë të fortë duke u shprehur se në ditët në vijim numri i të
COVID-19 po vret një amerikan çdo minutë, parashikimi i trishtë për ditët në vijim Është përkeqësuar situata nga koronavirusi në SHBA, ku me këtë ritëm, po vret të paktën një amerikan në çdo minutë. T